Mnóstwo 180 przedstawicieli polskich turystów w Chorwacji w celu promocji lotu Warszawa-Jader

29 maja 2021 r. – Obecnie w rejonie Jadar przebywa 180 przedstawicieli polskiej turystyki, aby zmodernizować nowy lot Lot Warszawa-Jadar.

HRTourism W celu unowocześnienia połączenia Warszawa-Jader polski narodowy przewoźnik LOT we współpracy z Chorwacką Radą Turystyczną, przedstawicielami CNDP w Polsce, Powiatami Jadar i Jadar Tourism Board oraz lotniskiem Jadar zorganizował 180 przylotów gości i przedstawicieli Polskiego Departamentu Turystyki w Chorwacja.

Wśród osób na pokładzie byli przedstawiciele 17 polskich lotnisk, najważniejszych polskich touroperatorów i agencji turystycznych oraz 22 dziennikarzy z najważniejszych polskich mediów w Jader i Jadar County w dniach 28 i 29 maja.

„Polski rynek znajduje się w pierwszej piątce naszych najważniejszych rynków, a pobyt wpływowych polskich gości w Jader County jeszcze bardziej wzmocni połączenie turystyczne między naszymi krajami. LOT ogłosił w tym sezonie osiem połączeń z Polski na pięć chorwackich lotnisk, Dlatego w nadchodzącym okresie szczególnie Polacy będą chcieli tradycyjnie mieć nadzieję, że możemy spodziewać się lepszych liczb w dzielnicach ptolemejskich ”- powiedział Kristjan Stanik, dyrektor Chorwackiej Rady Turystycznej, podczas przyjęcia polskiej delegacji turystycznej.

Powiat Jather odwiedził Rafa Milkarsky, Prezes Zarządu LOT, Mikey Bijok, Członek Zarządu LOT i Prezes Europejskiego Biura Podróży i Stowarzyszenia Operatorów Turystycznych (ECTAA) oraz Polskiej Izby Turystyki Pave Niviadomsky.

Prezes Milk Milkarsky powiedział, że ich pasażerowie latają bezpiecznie do Polski, ale są na całym świecie. „Ci, którzy przylecieli do Jatar tym specjalnym lotem, chcą wszystkim pokazać, że Chorwacja jest otwarta i że uważamy, że Chorwacja jest bezpiecznym miejscem” – powiedział Milkarsky, dodając, że to lato spędzi osobiście w Chorwacji z rodziną.

„Według ostatnich badań 79 procent Polaków chce podróżować do Chorwacji, co jest najlepszym wynikiem. Przy dobrych liniach lotniczych, dużej liczbie lotów czarterowych i stałym ruchu samochodowym, możemy spodziewać się, że w Chorwacji będzie dużo Polaków. roku ”- powiedział prezes ECTAA Naviatomsky.

READ  Thales wprowadza do Polski biometryczne karty płatnicze

Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na sześć grup, które indywidualnie odwiedzą Bagh, jezioro Vransko i Pacosten, wyspę Ukljan, Starigrad – Baglenicę, Biograd, Nin i Jader. Oprócz naturalnego piękna miejscowości, uczestnicy zapoznają się z tradycjami koronkarstwa i soli, ofertą eno-gastronomiczną oraz licznymi zabytkami kulturalno-historycznymi powiatu Jader.

– Z tej okazji cieszę się, że powiat Jader jest w stanie zaoferować wszystkie swoje piękno polskiej branży turystycznej i mediom. Mam wielką nadzieję, że ta wizyta przyczyni się do rozwoju turystyki i dobrych relacji między turystyką naszych krajów – powiedział. Agnieszka Puschkevich, Dyrektor Przedstawicielski CNDP w Polsce Dziękuję.

Dowiedz się więcej o rozkładzie lotów do Chorwacji Tutaj

Śledź najnowsze loty do Chorwacji Tutaj A także najnowsze informacje o podróżach i wiadomości o COVID-19 z Chorwacji Tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej o podróżowaniu po Chorwacji, odwiedź DCN Strona.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *