Model Y Tesli jedzie do Nowej Zelandii

Tesla ujawniła na swojej stronie internetowej ceny nowozelandzkiego SUV-a Model Y.

dostarczony

Tesla ujawniła na swojej stronie internetowej ceny nowozelandzkiego SUV-a Model Y.

Tesla ujawnił ceny i dane techniczne w Nowej Zelandii Długo oczekiwany Model YOprócz ogłoszenia przybycia pierwszej partii SUV-ów średniej wielkości między sierpniem a listopadem tego roku.

Model Y jest dostępny w dwóch wariantach, a ceny zaczynają się od 76 200 USD za model wejściowy RWD i do 108 900 USD za model AWD Performance, który jest wyższy o 3000 USD od równoważnego wpisu. Model 3 sedanpodczas gdy występ prosi o 8000 dolarów premii w postaci SUV-a.

Podstawowy jednosilnikowy model RWD będzie oczywiście kwalifikował się do zniżki w wysokości 8625 USD na czysty samochód i jest standardowo wyposażony w 19-calowe felgi aluminiowe, z wyborem 20s. Przyspieszy do 100 km/h w 6,9 sekundy i zapewni zasięg WLTP na poziomie 455 km.

dostarczony

Tesla zaczęła dostarczać Model Y w wersji LHD dwa lata temu.

Wydajny dwusilnikowy model z napędem na wszystkie koła nie jest objęty zniżką, ale zyskuje w standardzie 21-calowe felgi aluminiowe i zasięg 514 kilometrów, a jednocześnie przyspiesza do 100 kilometrów na godzinę w 3,7 sekundy.

Czytaj więcej:
* Pierwsza recenzja napędu: Kia EV6
* Samochód Roku 2021: Polestar 2
* Pierwsza recenzja dysku: Polestar 2
* Pierwsza jazda próbna: Hyundai Ioniq 5

Podobnie jak Model 3, obie wersje 5-miejscowego modelu Y są standardowo wyposażone w całkowicie czarne wnętrze, z możliwością wyboru dwóch kolorów wnętrza, białego i czarnego. Nowa Zelandia nie dostanie wersji siedmiomiejscowej, przynajmniej na początek.

Podobnie jak Model 3, Model Y jest standardowo wyposażony w czarne wnętrze, natomiast czerń i biel są opcjonalne.

dostarczony

Podobnie jak Model 3, Model Y jest standardowo wyposażony w czarne wnętrze, natomiast czerń i biel są opcjonalne.

Podobnie jak Model 3, Y ma panoramiczny szklany dach, a jednocześnie oferuje więcej przestrzeni ładunkowej niż limuzyna, ze składanymi bocznymi siedzeniami drugiego rzędu o łącznej pojemności 2158 litrów.

Tesla zaoferuje hak holowniczy jako opcjonalne akcesorium montowane w serwisie, ale twierdzi, że w tym momencie nie będzie dostępny do „początku 2023 roku”. Model Y będzie mógł ciągnąć 1600 kg na przyczepie z hamulcami lub 750 kg bez hamulców.

Podobnie jak w przypadku wszystkich pojazdów Teslas, pełna zdolność do samodzielnego prowadzenia jest opcją za 11 400 USD, a ceny nie obejmują kosztów drogowych, co doda dodatkowe 2043 USD do całkowitej ceny.

READ  Epidemia Delta Covid 19: Steel and Tube oferuje pracownikom premie za szczepienie

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top