Moja żona jest w związku z moim bratem bliźniakiem od trzech lat

styl życia

Mężczyzna był zszokowany, gdy dowiedział się, że jego żona ma romans z bliźniakami. obraz / 123rf

Mężczyzna zabrał się do Internetu, aby wyrazić swoje uczucia po odkryciu, że jego żona miała romans z bratem bliźniakiem przez trzy lata.

– W tej chwili nie mam brata – powiedział mężczyzna zdruzgotany tym odkryciem.

Mężczyzna piszący na Reddicie powiedział, że dowiedział się o tym dwa tygodnie temu i zostawił go ze złamanym sercem i rozerwał rodzinę na strzępy.

„Nigdy bym nie przypuszczał, że dwie osoby, z którymi byłam najbliższa na tym świecie, zrobią coś tak nikczemnego i niszczącego. 6 rodzin zostało zniszczonych, moja matka i dwóch innych braci utknęło pośrodku” – napisał.

Dodał: „Nie wyobrażam sobie, jak się czują. Zniszczyłem też rodzinę mojej żony. Uwielbiałem jej rodzinę i byłem dumny i zaszczycony, że mogłem być jej częścią”.

Powiedział, że nic nie każe mu podejrzewać, że jego żona ma romans, nie mówiąc już o jego bracie bliźniaku.

Kontynuował: „Mój bliźniak i moja żona mieli absolutną pewność siebie, a ja nie miałem powodu, by myśleć inaczej. Grali razem w gry, a ja nie miałem problemu z moimi bliźniakami i moją żoną razem”.

Dodał: „Moja szwagierka zakładała, że ​​ich związek jest podobny do naszego. Jest całkowicie platoniczna i jest świetną przyjaciółką. Każdy potrzebuje kogoś, na kim można się oprzeć w trudnych czasach”.

Aby dodać do szoku, mężczyzna powiedział, że związek zaczął się wkrótce po ślubie z żoną – i że jego bliźniak był jego drużbą na weselu.

Mówi, że jego żona przeprasza, ale wątpi w to tylko dlatego, że została aresztowana.

„Nie potrafię dobrze myśleć”, powiedział, „moja żona ciągle mi powtarza, że ​​jest jej przykro, ale te żale tracą blask i znaczenie, gdy są często używane”.

READ  Coś z zamykających koszmarów? Neff Doll Domowe "Irytujące"

Dodał: „Mój brat nie miał nawet jaj, by to przyznać. Miał arogancki, zdumiony wyraz twarzy i wszystko we mnie wymagało, by się powstrzymać”.

„Nie mogę patrzeć na moją żonę, nie myśląc o tym, co razem robili. Próbuję ją przytulić i powącham ją i wyobrażam sobie, że mój brat pachnie tak samo lub wyobrażam sobie niewyobrażalne w moim łóżku”.

Post na Reddicie wzbudził wiele sympatii dla mężczyzny, z wieloma krytykami jego żony i brata bliźniaka.

Jedna osoba skomentowała: „Przeprasza? 3,5 roku / 42 miesiące / 3 lata i 6 miesięcy zdrady. Jedyne, co mogę ci powiedzieć, to zerwać z nimi więzi tak długo, jak chcesz”.

Inny użytkownik Reddita powiedział: „Twój brat bliźniak jest zgniłym człowiekiem, ponieważ istnieją pewne granice, których nigdy nie przekraczasz. Moja rada, przestań rozmawiać z bratem, aby naprawdę mu wybaczyć”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top