Namibia twierdzi, że niespodzianka T20 World Cup wygrywa z Holandią, aby zwiększyć nadzieje na kwalifikacje

Craig Williams rozegrał swój setny mecz w T20 w sześciobramkowym zwycięstwie Namibii nad Holandią w Pucharze Świata T20.

@CRICKETNAMIBIA1 / Twitter

Craig Williams rozegrał swój setny mecz w T20 w sześciobramkowym zwycięstwie Namibii nad Holandią w Pucharze Świata T20.

Zwycięskie inningi wielopoziomowego gracza Sussex, Davida Weisse, doprowadziły Namibię do sześciokrotnego zwycięstwa nad Holandią, kończąc nadzieje Holendrów na awans w Pucharze Świata T20.

Obie drużyny poniosły ciężkie straty w meczach otwarcia, co sprawiło, że zwycięstwo to miało kluczowe znaczenie dla kwalifikacji do etapu Super 12, a to afrykański naród wyłonił się z ekscytującego pościgu prowadzonego przez Feeze.

Czytaj więcej:
* Twenty20 World Cup: wczesna irytacja pokazuje, że ten turniej jest trudnym wyczynem, aby wpatrywać się w kryształową kulę
* Black Caps przegrywają przygotowania do Mistrzostw Świata T20 z Anglią, ale Martin Guptill pokazuje dobrze
* Brudny Bangladesz odzyskuje siły, by pokonać Oman 26 rzutami w Pucharze Świata T20

36-latek strzelił 66 niepokonanych goli, w tym pięć z sześciu i cztery, aby poprowadzić swój zespół do przekroczenia 165 gola w Abu Zabi.

Wiese zakwalifikował się do gry w Namibii, ponieważ jego ojciec urodził się w tym kraju. To drugi Puchar Świata FIS po reprezentowaniu RPA pięć lat temu w Pucharze Świata T20.

„On ona [feels] To całkiem fajne, powiedział Wiese, szczerze mówiąc. „To wiele dla mnie znaczy, w Pucharze Świata na arenie międzynarodowej jest to coś wyjątkowego i dając świetny występ Namibii, cieszę się, że mam okazję zagrać w międzynarodowym krykieta”.

Holland wcześniej zdobył 164-4, otwierający Max O’Dowd w curlingu dla wszystkich poza trzema piłkami, gdzie jego 70 trafień stanowiło większość ogólnej sumy.

Wiese odegrał rolę w ostatniej rundzie rundy finałowej, a także zajął główną bramkę dla byłego kolegi z drużyny Tytanów, Roelofa Van Der Merwe, podczas gdy Colin Ackermann (35) i Scott Edwards pomogli zwiększyć wynik.

READ  Co za pukanie: Hugh Bowman opowiada o grupie z pierwszego wieku

Po dziewięciu próbach odpowiedź Namibii nie szła szybko, Wiese odświeżył się i 113 ponownie potrzebowało 10 kolejnych. Ale stanął po stronie kapitana Gerharda Erasmusa na podium 82, posyłając takich ludzi jak Van der Merwe i Ackermann w różne miejsca, wywracając mecz do góry nogami.

Fred Claassen zakończył dobry okres tylko 14 razy, zostawiając 15 więcej w ostatnich dwóch meczach, ale Logan van der Beek nie był w stanie dorównać temu poziomowi kontroli, co pozwoliło Afrykanom przekroczyć passę z sześcioma piłkami w zapasie.

– Namibia grała dobrze, ale nie za dobrze, a my byliśmy gorsi – powiedział holenderski kapitan Peter Sellar, dodając, że występy jego zespołu „nie były wystarczająco dobre”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top