Naukowcy NASA wzywają do opracowania nowych ram dla poszukiwania obcego życia

NASA Naukowcy Żądają nowych ram w poszukiwaniu dziwne życie.

W środę agencja podsumowała treść nowego artykułu opublikowanego w czasopiśmie Nature. Artykuł był prowadzony przez głównego naukowca NASA, Jima Greena.

NASA celuje w luty na pierwszy start rakiety księżycowej od czasu misji Apollo

Grupa powiedziała, że Stworzenie skali do oceny i połączenia różnych linii dowodowych pomogłoby zapewnić kontekst dla wyników związanych z poszukiwaniem życia.

Ponadto uczeni przykładowy wyświetlacz skali jako punkt wyjścia do dyskusji wśród wszystkich, którzy mogą z niego korzystać – choć wyobrażają sobie, że jest to oparte na wieloletnim doświadczeniu w astrobiologia.

Przedstawiona skala ma siedem poziomów, które według NASA „odzwierciedlają zygzakowate i skomplikowane schody stopni, które mogą prowadzić do tego, że naukowcy ogłoszą, że później znaleźli życie”. Ziemia. „

Green i zespół wykorzystali jako przykład skalę poziomu gotowości technologicznej NASA.

„Posiadanie takiej skali pomoże nam zrozumieć, na czym stoimy, jeśli chodzi o poszukiwanie życia w określonych lokalizacjach oraz pod względem możliwości misji i Technologie to pomaga nam w tym przedsięwzięciu” – powiedział Green w oświadczeniu.

Na pierwszym poziomie skali naukowcy dostarczają wskazówek dotyczących odcisku życia. Następnie upewnią się, że odkrycie jest zagrożone lub zagrożone przez skażone narzędzia na ziemi. W trzecim etapie naukowcy zademonstrują, jak znaleźć sygnał biologiczny w reprezentatywnym środowisku.

Lucky NASA wzywa trojana Astros

Wstępne odkrycia zostaną uzupełnione o informacje o tym, czy dane środowisko może podtrzymywać życie i wykluczyć źródła niebiologiczne na poziomie czwartym, a do poziomu piątego wymagane będą dodatkowe i niezależne odkrycia.

Autorzy twierdzą, że szósty poziom zawiera obserwacje prospektywne, które wykluczają alternatywne hipotezy, które zostały wysunięte po pierwotnej deklaracji.

Poziom siódmy, najwyższy w skali, będzie zawierał niezależne obserwacje następcze oczekiwanego zachowania biologicznego w danym środowisku.

„Z każdym pomiarem dowiadujemy się więcej o biologicznych i niebiologicznych procesach planetarnych” – powiedziała współautorka badania Marie Vojtek i szefowa Programu Astrobiologicznego NASA. „Poszukiwanie życia pozaziemskiego wymaga szerokiego udziału społeczności naukowej oraz wielu rodzajów obserwacji i eksperymentów. Razem możemy być silniejsi w naszych wysiłkach w poszukiwaniu wskazówek, że nie jesteśmy sami”.

READ  Chłopiec z Michigan znajduje historyczny ząb mastodonta w Rochester Hills Bay

Jednym z celów obecności agencji na Marsie w tym roku jest poszukiwanie znaków starożytny zarodek życie i Ogłoszono Obserwatorium Rentgenowskie Chandra NASA W tym tygodniu astronomowie odkryli dowody na to, jaka pierwsza planeta będzie widziana przecinając gwiazdę poza Drogą Mleczną.

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

NASA wskazała, że ​​cała nauka jest procesem, w tym astrobiologia, i powiedziała, że ​​naukowcy mogą tworzyć i ulepszać technologie potrzebne do znalezienia oznak życia pozaziemskiego.

„Do tej pory przygotowaliśmy opinię publiczną, aby uwierzyła, że ​​istnieją tylko dwie opcje: to życie lub to nie jest życie” – zauważył Vojtech. „Potrzebujemy lepszego sposobu na podzielenie się ekscytacją z naszych odkryć i pokazanie, w jaki sposób każde odkrycie opiera się na następnym, abyśmy mogli zabrać publiczność i innych naukowców w podróż”.

Nadchodzące misje NASA obejmują Europa Clipper Orbiter i Dragonfly Octopter, które zbadają księżyc Saturna, Tytan.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top