Nick Jonas ponownie spotyka się ze swoją córką Multi Marie po krótkim rozstaniu

Nick Jonas ponownie spotyka się ze swoją córką Multi Marie po krótkim rozstaniu

Nick Jonas był zajęty w USA, podczas gdy jego córka przebywała z matką Priyanką Chopra Jonas w Australii

Nick Jonas publikuje zdjęcia z córką Multi Marie z ich dnia

Nick Jonas udał się do Australii, aby spotkać się z rodziną, ponieważ jego córka Malti Marie i jego żona Priyanka Chopra Jonas tęsknili za piosenkarzem.

W czwartek 27 czerwca członek Jonas Brothers dzieli się uroczymi zdjęciami ze swoją dwuletnią córką, pokazując, jak ich ojciec i córka spędzają dzień w wesołym miasteczku.

„[Red heart emoji] Poznaliśmy Psi Patrol” – napisał w podpisie swojego postu na Instagramie.

Zdjęcie na okładce przedstawiało Nicka (31 l.) i Malti słodko ściskających się w biały dzień, podczas gdy ojciec obejmował córkę.

Następny slajd przedstawiał dwóch mężczyzn spacerujących po czymś, co przypomina park rozrywki Sea World w Queensland.

Podpis nawiązuje do niedawnego zdjęcia, na którym ojciec i córka pojawili się w towarzystwie innych członków rodziny psi patrolFigurki węglowe wielkości człowieka firmy Chase i Marshall.

Post Nicka pojawia się pięć dni po tym, jak Priyanka wysłała mu wiadomość na swoim koncie na Instagramie w sobotę 22 czerwca.

„Tęsknię za tobą, Gaga Nick Jonas. Nie mogę się doczekać, aż tu będziesz” fort Gwiazda napisała w podpisie, że jest zajęta filmowaniem Oszustwo W Australii, podczas gdy piosenkarka przebywała w Stanach Zjednoczonych

READ  Ujawniono nowy skład Celebrity Treasure Island

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *