Nicole Kidman opowiada o swoim zdrowiu psychicznym w nowym wywiadzie

Nicole Kidman ujawniła, że ​​cierpiała na depresję, grając Virginię Woolf po rozwodzie z Tomem Cruisem.

„W tym czasie byłem w miejscu wolnym od depresji, a nie w moim ciele” – ujawnił zdobywca Oscara.

Kidman, która zdobyła Oscara za rolę autorki w The Hours z 2002 roku, pojawiła się w BBC Radio 4 w This Cultural Life w Nowy Rok i powiedziała: „Nie wiem, czy kiedykolwiek myślałam o niebezpieczeństwie, myślę, że byłam w niej .” „.

The Hours został nakręcony rok po tym, jak Kidman ogłosiła rozwód z Cruisem, którego poznała w 1989 roku. Nicole Kidman mówi, że kobiety po czterdziestce są uważane za „skończone” w Hollywood.

„Myślę, że w tym czasie byłem w miejscu wolnym od depresji, a nie w moim ciele” – powiedział Kidman.

Kidman, która występuje jako Lucille Ball w Being the Ricardos Aaron Sorkin, również omówiła swoje zdrowie psychiczne w innym niedawnym wywiadzie, w którym powiedziała, że ​​często czuje się „smutna”.

Kiedy zapytano Kidman o ostatnią rzecz, która sprawiła, że ​​płakała, odpowiedziała: „To bardzo osobiste. Ale tak, płaczę. Próbuję to ukryć, ale to wszystko jest bardzo smutne”.

Tom Cruise, były mąż Nicole Kidman, był żonaty trzykrotnie: z Mimi Rogers w latach 1987-1990, z Nicole Kidman w latach 1990-2001 i z Katie Holmes w latach 2006-2012.

READ  Książę Karol odpowiada na intencje Pałacu Buckingham po zdobyciu korony: raport

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top