Niedobory paliwa w Wielkiej Brytanii: Mężczyzna na koniu kpi z kierowców stojących w kolejce po benzynę

Globalizm

Bez benzyny, nie martw się. Obraz / 123RF

Brytyjczyk stał się wirusowy po tym, jak wykorzystał kryzys paliwowy w Wielkiej Brytanii, by szydzić z kierowców stojących w kolejkach po benzynę.

26-letni Gus Dolphin dosiadał swojej zaufanej klaczy w ekskluzywnej Thames Dayton w Surrey, niedaleko Londynu.

Biegnąc przed kierowcami czekającymi na zatankowanie na stacji Shell, wykrzyknął: „Jestem w kolejce po benzynę, ale jadę konno. Nie potrzebuję benzyny, bo jeździ na wyspach”.

Dolphin powiedział serwisowi informacyjnemu MyLondon, że wyczyn był odważny wśród przyjaciół po wykonaniu podobnego dowcipu na rowerze podczas wieczornego wyjścia.

„Mój przyjaciel opublikował pierwszy film na Twitterze jako żart i stał się wirusowy” – powiedział Dolphin. „Miało kilka milionów odtworzeń na różnych platformach.

Potem zażartował o robieniu tego na koniu i wszyscy moi przyjaciele powiedzieli: „Jak znaleźć konia? „

– Wyzwanie zostało przyjęte – wyjaśnił Dolphin. „Odnaleziono konia o imieniu Ranger, ujeżdżano go i narodziła się wirusowa piosenka”.

Umieść tweeta

jestem na koniu

♬ oryginalny dźwięk – GusDolphin

Wielka Brytania została dotknięta paniką zakupu paliwa, która wywołała ogromne kolejki i zaostrzyła napięcia po tym, jak niedobór kierowców ciężarówek doprowadził do powszechnych opóźnień w transporcie benzyny.

Kryzys zaczyna ustępować, ale lobby branży detalicznej w kraju ostrzega przed możliwością wystąpienia powszechnych niedoborów w okresie świątecznym.

Andrew Obie z British Retail Consortium powiedział agencji Reuters, że dostawy wzrosły o tej porze roku, aby zapewnić wystarczającą ilość żywności na szczytowy okres w grudniu.

Ale z powodu miesięcy powtarzających się ostrzeżeń z supermarketów oraz rolników i przetwórców w dużej mierze ignorowanych przez rząd, może być już za późno na zaopatrywanie się w żywność i inne towary.

Ponadto Stowarzyszenie Transportu Drogowego poinformowało Reuters, że w Wielkiej Brytanii brakuje 100 000 kierowców pojazdów ciężarowych, co oznacza, że ​​zbliżająca się katastrofa jest bardzo mało prawdopodobna.

Dodatkowe raporty, news.com.au

READ  Covid 19 Australia: Minister zdrowia broni krajowej odpowiedzi, gdy epidemie rosną w NSW i Wiktorii

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top