Niedźwiedzie nie mogą się doczekać gry w polerowanie w Rose Bud – Cleveland County Herald

WOODLAWN – Z wywiadu przeprowadzonego po meczu, trener Woodlawn, Neil Barbary, wydaje się, że wyszedł na krótką metę zwycięstwa Bears w otwierającym sezon 66-26 zwycięstwa nad Marvell-Elaine Mustangs w zeszły piątek wieczorem w Carl Jones Sports Complex.

Barbaree nie mógł być bardziej niesamowity dla kogoś, kto ocenia 40-punktową wygraną. Był sfrustrowany, gdy jego dżihad walczył o odpowiednie ustawienie, linie ofensywne i defensywne przegrały misje, a drużyna generalnie wykonywała rzuty karne.

We wtorek Barbary powiedział, że zajmują się tymi niedociągnięciami w praktyce, i zobaczy, jaką poprawę zrobią z Niedźwiedziami na drodze w piątek w ich pierwszym meczu wyjazdowym w sezonie, niekonferencyjnym spotkaniu w Class 3A Róża. pączek. Drużyny juniorów mają zagrać o godzinie 17:00, a drużyny szkolne o 19:00

To będzie pierwszy mecz sezonu dla Ramblers, ale po raz drugi spotkają się z Bears. W zeszłym roku Rose Bud strzelił gola po posiadaniu pierwszej piłki, a następnie odbił trzy rzuty z rzędu, strzelając w każdym z nich, a Ramblers zapewnili sobie łatwe zwycięstwo 49-12 w ostatnim meczu Bears w sezonie 2020.

Barbari nie ma dobrych wspomnień z tej gry. Pamięta, że ​​musiał zebrać skład po tym, jak zobaczył zainfekowanych graczy w ważnym meczu we wtorek przed piątkowym meczem, opuszczenie składu przez niektórych graczy, a następnie, w dniu meczu, gdy dowiedział się, że więcej graczy zostało poddanych kwarantannie z powodu zakażenia COVID-19 blisko ludzi.

Czynniki te zmusiły wielu studentów drugiego roku do podjęcia roli po raz pierwszy w karierze studenckiej, a wielu z tych samych graczy zacznie ponownie w piątek, kiedy Woodlawn powróci do Rose Bud.

Aby przeczytać cały artykuł, zobacz wydanie drukowane lub eHerald z 1 września 2021 r.

READ  Były raper krytykuje Dwyane’a Wade’a za używanie lakieru do paznokci

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *