Niepokonany bieg Chennai trwa, remisuje z ATK MB

ATK Mohun Bagan zremisował 1:1 z niepokonanym Chennai w meczu IPL na stadionie Pandit Jawaharlal Nehru, tutaj w sobotę.

A Vladimir Koman (45) skasował bramkę Lestona Colaco w 18. minucie przed końcem pierwszej połowy.

Chennaiyin jest jeszcze niepokonany, ponieważ zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 8 punktami. Mariners nadal znajdują się poza pierwszą czwórką z 7 punktami.

Po stworzeniu kilku okazji w pierwszych momentach, ATK Mohun Bagan w końcu zdobył przełamanie w 18. minucie Kulaku strzelił do domu, choć po dośrodkowaniu Roya Krishny, który otworzył wynik, trafił do bramki.

Wcześniej w 16. minucie Ashutosh Mehta pokazał doskonałe umiejętności i próbował stworzyć okazję z prawego skrzydła. Obrońcy CFC przechwycili atak, zanim ten zdołał podać piłkę Manveerowi Singhowi.

Terry z ATKMB otrzymał żółtą kartkę w 22. minucie, Terry został ukarany przez sędziego po brutalnym ataku na Edwina Vanspoola. Podobnie, w 25. minucie, Reagan Singh z Chennaiyin został ukarany za faulowanie Roya.

Chennaiyin FC rozwinął się w meczu z kapitanami Anirudhem Thapą i Lallianzualą Chhangte w centrum ataków przez około pół godziny, ale nie byli w stanie wyrządzić żadnych szkód ATKMB.

W 41. minucie CFC wykonał rzut rożny, który mógł być bramką, ale bramkarz ATKMB Amrinder Singh był na punkcie. Jednak w 45. minucie Vladimir Koeman nie daje szans Amrinderowi i wyrównuje. Polski napastnik Łukasz Koeman pomógł z rzutu z autu, który zaskoczył obronę Pagana.

READ  The Dolphins porzucają kultową mistrzynię Valynce Te Whare w NRL Rd 12 vs. the Storm

Po przerwie Hugo Pomos i Roy pokazali przebłyski swojej wspólnej gry, ale Chennaiyin pozostał zdecydowany. To Edwin z Chennai mógł dać swojej drużynie prowadzenie, ale miał pecha w swojej próbie.

Pagan niespodziewanie sprowadził Davida Williamsa w ostatnich minutach meczu, ale Australijczyk nie wywarł żadnego wpływu, ponieważ obie drużyny podzieliły się punktami.