Nikki Sixx z Mötley Crüe sprzedaje swój „niesamowity” dom za 7,4 miliona NZ

Własność encyklopedii rockerów Nicky Six sprzedana z Motley Crue w Los Angeles za 7,4 miliona NZ.

Dom z pięcioma sypialniami i sześcioma łazienkami – pod adresem 4445 Deerhaven Court w Westlake Village w Kalifornii – ma powierzchnię ponad 950 stóp kwadratowych. Pałac nadaje się na króla, od przestronnego foyer galerii po bogatą bibliotekę i tętniącą życiem salę gier. Jest przestronna jadalnia, formalny salon i rodzinna kuchnia z kącikiem jadalnym.

„Ta nieruchomość ma wiele ulubionych funkcji, w rzeczywistości jedne z najbardziej godnych uwagi [is] Emile Hartonian, agent agencji, powiedział: pszczoła Sacramento W zeszłym roku, kiedy dom trafił na rynek. „Waga jest nieskazitelna i bardzo atrakcyjna, a jednocześnie ma szczere poczucie przepływu i funkcji”.

Dom jest wystawiony na 8,1 miliona NZ$.

Nicky Six, członek założyciel Mötley Crüe, sprzedał swój dom z pięcioma sypialniami i sześcioma łazienkami w Kalifornii za 7,4 miliona dolarów nowozelandzkich.

Dostarczone / Getty

Nicky Six, członek założyciel Mötley Crüe, sprzedał swój dom z pięcioma sypialniami i sześcioma łazienkami w Kalifornii za 7,4 miliona dolarów nowozelandzkich.

Czytaj więcej:
* Po notowaniu wartości ponad 280 milionów NZ, kultowa nieruchomość Hearst w Los Angeles ma zostać sprzedana za 69 milionów NZ.
* Kelly Clarkson sprzedaje uroczy dom na nabrzeżu w Tennessee za 9 mln NZ
* Dom perkusisty Mötley Crüe Tommy Lee jest wystawiony na 7,5 miliona NZ$
* Brud: Czy potrzebujemy długo oczekiwanej biografii Netflixa Motley Crue po #MeToo?

Główny apartament na pierwszym piętrze ma formalne wejście, prywatny salon z kominkiem, spa, dużą garderobę i bezpośredni dostęp do terenu, gdzie znajduje się basen z fontannami i 1,2-hektarowe podwórko 'casita’.

Zgodnie z oficjalnym wykazem, „teren ma ogromne wzniesienie i zapewnia niezrównane tło fabularne dla najlepszej rozrywki i wypoczynku”. „Niezwykła i godna uwagi właściwość o zapierających dech w piersiach proporcjach”.

Na piętrze znajduje się duży prywatny teatr i salon.

„Jednym z moich ulubionych pokoi jest niestandardowy salon teatralny na drugim poziomie, który jest naprawdę fajny i zaprojektowany na zamówienie” – powiedział Hartonian. „Apartament główny to prawdziwe odosobnienie w willi, jak pobyt w egzotycznym kurorcie w Europie. To prawdziwie prywatny kompleks”.

Kompleks, który został wybudowany w 1996 roku, znajduje się w osłoniętych bramach North Ranch Country Club Estates.

Sixx, lat 62, jest członkiem-założycielem Mötley Crüe. Wraz z Vincem Neilem, Mickiem Marsem i Tommym Lee, heavy metalowy zespół stał się popularny w latach 80-tych. zawierać ich hity Palę w pokoju chłopcówI Dziewczyny, dziewczyny, dziewczyny I nie ma to jak w domu.

pszczoła Sacramento

READ  Daniella Elser: Meghan i Harry wzywają prawników w nowym wydaniu „W poszukiwaniu wolności”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top