Nil spada do Polski, 35-7 | Wiadomości, sport, praca

Na nieszczęście dla Czerwonych Smoków przeciwnicy byli starym przeciwnikiem, który po kolejnych stratach chętnie odnotowywał zwycięstwa. Buldogi Polskie początkowo nadały ton, a następnie wygrały 35-7 z Czerwonymi Smokami.

Nil spada do Polski, 35-7 | Dzięki informacjom, sporcie, zawodom i sukcesom Polska bije rekord 3-3. Niles spada 3-2.

Polska pokonał pierwsze trzy piłki w piątek wieczorem, aby w drugiej kwarcie objąć prowadzenie 21-0, a Bulldogs nigdy nie oglądając się za siebie. Po trzech autach Nilesa, w pierwszym posiadaniu Polski na 61 jardów rozegrano sześć rund biegowych. Starszy rozgrywający Jack Fulton zakończył jazdę remisem na 15 jardów.

Polski trener Tom Pavlanski powiedział: „Byliśmy zdecydowanie skupieni i głodni, aby wygrać w tym tygodniu”. Nasi trenerzy i zawodnicy trzymali się razem i wykonywali świetną robotę przez cały tydzień. Mieliśmy świetny weekendowy trening i utknęliśmy w naszym programie sportowym i to się opłaciło. „Polska i Nil spotykają się co roku od 1990 roku, a Bulldogi prowadzą teraz serię 28-4. Bulldogs pokonali Red Dragons 801-269 i utrzymali Dragons od 22 do siedmiu punktów w 32 meczach rozegranych między szkołami.

Kolejny trójka Nilesa oddał piłkę Polakom samotnie w 42 minucie, tym razem Bulldogs nie tracili czasu na stworzenie przewagi 14-0. W pierwszej grze posiadania piłki Fulton połączył siły z szeroko otwartym Rossem Deto na przyłożenie z 58 jardów. Fulton zakończył noc z podaniami 4 w 8 na 101 jardów, które obejmowały kilka uderzeń przyziemienia dla Teto. Fulton rzucił 81 jardów i przyziemienie.

Polska otrzymała łącznie 393 jardy, z czego 264 to jardy ratunkowe. Dom Parker zdobył 74 jardy w 11 przewoźnikach. Dillon Smith był 65 jardów i rzucił się na przyłożenie. Polska wróciła do gry w parterze z trzecim posiadaniem piłki, podwyższając wynik z 11 rozegranych na 86 jardów do 21-0.

READ  W Polsce wygrał lokalny koszykarz Lee Danderfer

Drugi rozgrywający Antuvan Gardner prowadził Red Dragons z 115 jardami w 23 przewoźnikach. Polska wróciła do gry w parterze z trzecim posiadaniem piłki, podwyższając wynik z 11 rozegranych na 86 jardów do 21-0.

Najważniejsze informacje o tej grze

  • Tytuł: Nil spada do Polski, 35-7 | Wiadomości, sport, praca
  • Sprawdź wszystkie aktualności i artykuły Wiadomości sportowe Aktualizacje.
Zastrzeżenie: Jeśli chcesz zaktualizować/edytować ten artykuł, odwiedź nasze Centrum pomocy. Śledź nas, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje G.OhOhgLmi Aktualności

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top