Noah Cyrus szokującym posunięciem „potwierdza” swój spór z siostrą Miley Cyrus

Noah Cyrus szokującym posunięciem „potwierdza” swój spór z siostrą Miley Cyrus
Noah Cyrus szokującym posunięciem „potwierdza” swój spór z siostrą Miley Cyrus

Noah Cyrus wywołała zamieszanie w Internecie, lajkując najnowszy post byłego męża swojej siostry Miley Cyrus, Liama ​​Hemswortha.

Australijski aktor zamieścił w piątek na swoim koncie na Instagramie zdjęcie ze swojej siłowni, co spotkało się z aprobatą 24-letniego piosenkarza.

„#legday” – podpisał zdjęcie duetu.

„Dziękuję bardzo wszystkim, którzy obejrzeli Land of Bad! Odzew był niesamowity. Bardzo wdzięczny za całą miłość i wsparcie!” dodał Hemsworth.

Zrzut ekranu pochodzi z postu na Instagramie przedstawiającego peruki i herbatę

Fani wyrazili zdziwienie dziwnym posunięciem Noaha ze względu na napięte relacje między Miley i Liamem po ich rozwodzie w 2019 roku.

„Nigdy nie pogodzi się z twierdzeniami zazdrosnej siostry” – napisała jedna z osób na X, dawniej Twitterze, a wpis umieściła na swoim koncie na Instagramie: Peruki i herbata.

„To jest popieprzone” – stwierdził inny.

Zinterpretowano to również jako przedłużenie rzekomego waśni rodzinnego, w którym siostry stoją po przeciwnych stronach.

„W całej rodzinie panuje chaos, najpierw ojciec zdradza dziewczynę w jego wieku” – stwierdził jeden z użytkowników [sic] Jego córki, potem matka wychodzi za byłego męża swojej córki i córka zdradza męża, a teraz drugiej córce podoba się stanowisko byłego męża swojej siostry i doskonale wie, że siostra go nie kocha.

Dla niewtajemniczonych, rodzina Cyrus trafiła niedawno na pierwsze strony gazet po doniesieniach, że obecny mąż Tish, Dominic Burrell, przez krótki czas spotykał się z Noahem, zanim związał się z jej matką.

Co więcej, wiadomo, że Miley jest świadoma sytuacji, ale stoi po stronie swojej matki, w przeciwieństwie do Noaha, który jest lojalny wobec ich ojca, Billy'ego Raya Cyrusa.

READ  Książę William nie lubi „pracoholika” króla Karola. Chce być jak… | wiadomości ze świata

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *