Nowa gwiazda NRL, T-ware, po swoim debiucie wykonuje haka z fanami

The Dolphins zapewnili Wayne’owi Bennettowi niezapomniane świętowanie jego 900. gry w NFL, pokonując Cronullę 36-16.

Dolphins objęli prowadzenie 30-0 w pierwszej połowie dzięki wyjątkowej piłce nożnej i bezwzględnej obronie prowadzonej przez zabójczynię Phyllis Kaufusi.

W niesamowitej historii czołowy debiutant Dolphins, Valence T. Ware, strzelił dwa gole i ujawnił, dlaczego jego przydomek „Val Meninga” był w pełni zasłużony.

„Myślę, że z Valem przekonamy się, że jest świetnym graczem”, powiedział Bennett. „Im większa okazja, tym lepiej”.

„Niektórzy gracze mają tego rodzaju ducha i jest to część ich DNA”.

Nawet sam Bennett nie mógłby napisać fikcyjnej Magic Round na stadionie Suncorp, miejscu wielu jego wielkich zwycięstw. Delfiny na początku były prawie idealne, a rekiny nie znały odpowiedzi.

„Podobało mi się” — powiedział Bennett o występie swojego zespołu.

„Dziś wieczorem mieliśmy trzy wysokiej jakości rekwizyty i brakowało dwóch dobrych. Po prostu dałem chłopakom koszulkę… i wykonali robotę. To jest bardzo fajne i należy im się uznanie”.

„Tam jest dużo pewności siebie. Wspieram ich… i ufam im”.

Bennett zaszczepił niesamowitą wiarę w swoich zawodnikach i wspierał ich, aby pokazali swoje umiejętności.

Trener wznowił grę wielu swoich zawodników ze skrzydłowymi Jamayne Isaako i Tesi Niu, ósmym piątym Kodi Nikorimą i wspierającym Hermanem Ese’ese, wszyscy grają jak najlepiej.

Pokazał wielką wiarę w nastoletnią połowę Isaiya Katoa i został usprawiedliwiony.

Decyzja Bennetta o debiucie T-Ware okazała się mistrzowskim posunięciem

W swoim drugim roku gry w lidze rugby T Ware przedarł się przez trzech obrońców Sharks, aby strzelić gola z czystą mocą i siłą.

Walka T-Ware była szokiem i podziwem dla jej równej sobie, Siouxifa Talakai. Talakay czasami go obezwładniał, ale młody człowiek nie chciał się poddać i śmiał się ostatni.

Pierwsza połowa Dolphins była ekscytująca od momentu, gdy prostytutka Jeremy Marshall-King podzieliła się na Cronulla w środku i zaserwowała Katwie w siódmej minucie.

READ  Twórcy EA Sports PGA Tour wyjaśniają innowacyjne turnieje online i nagrody

Środkowy Ewan Aitken rzucił się, by posłać latającego obrońcę Hamisu Tapwai Fidu pod kije.

Nekorima z klasą podał do Kunle Limuelu i Neo, zdobywając gola i było 30-0.

Rekiny strzeliły dwie próby w ciągu kilku minut na zakręcie przerwy, aby Ronaldo Mulitalo i Will Kennedy przekonali ich, że w to wierzą.

Wszelka nadzieja prysła, gdy T-Wear wbił się w podanie Anthony’ego Milforda i wślizgnął się w róg z uśmiechem od ucha do ucha, potwierdzając swój status kultowego bohatera.

Defensywna determinacja Dolphins w drugiej połowie była pełna determinacji i chęci po tym, jak Aitken nie wrócił do gry po przerwie z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, a Nikorima przeszedł na rozgrywającego.

Spojrzałem na Kodi i powiedziałem: „Czy możesz grać w rozgrywającego?” – Nie ma problemu, trenerze – powiedział. Wykonam dla ciebie robotę – powiedział Bennett.

„To czyni nas drużyną, którą jesteśmy w tej chwili”.

Cronulla strzela sobie w stopę chybieniem. Trener Craig Fitzgibbon powiedział, że słabe wyniki jego zespołu to „sprawa usposobienia”.

„Szczerze mówiąc, była to dla nas dobra lekcja. Ta noc znaczyła dla nich więcej niż dla nas” – powiedział.