Nowa Zelandia w półfinale LA Sevens

Nowozelandczyk Leroy Carter (po lewej) zmierzy się z Brytyjczykiem Alexem Davisem podczas ćwierćfinału Los Angeles Sevens.

Marcio Jose Sanchez / AP

All Blacks Sevens odważnie zagrali w ćwierćfinale, pokonując w poniedziałek Wielką Brytanię 24:12 w Los Angeles Sevens.

Dwie nieodebrane próby w drugiej połowie pokazały różnicę w konkurencyjnej dogrywce w Carson.

Nowa Zelandia miała zagrać z Australią w półfinale po tym, jak Australijczycy pokonali Irlandię 31-7 w ćwierćfinale.

Podniebne sporty

All Blacks Sevens zaczynają szybko i mocno kończą, by pokonać Wielką Brytanię.

All Black Sevens świetnie rozpoczęli mecz z Wielką Brytanią, kiedy Brady Rush przerwał półfinał i dał szansę Leroyowi Carterowi.

Moses wkrótce dodał kolejnego Leo, gdy Kiwi prowadzili 12-0 w ciągu trzech minut.

Ale Max McFarland wykorzystał kiepski sprzęt z Nowej Zelandii, aby przywrócić Wielką Brytanię do meczu.

Clem Barretto wyrównał pod koniec pierwszej połowy, strzelając w lewy róg, gdy uporczywy atak Wielkiej Brytanii przeniósł się na Nową Zelandię.

Sprytny ruch w składzie dał Akuila Rokolisoa wystarczająco dużo miejsca, by wskoczyć na linię próbną i rozpocząć drugą połowę Nowej Zelandii.

Nowa Zelandia przegrała z Samoa 14:7 w grupie A Los Angeles Sevens.

Nowa Zelandia w końcu zdołała nabrać rytmu w grze przeciwko niepokonanej brytyjskiej drużynie podczas gry w bilard.

Roderick Solo przypieczętował zwycięstwo Nowej Zelandii próbą w ostatniej chwili, gdy przerzucali piłkę z jednej strony na drugą i ostatecznie dał Solo krótki skok do linii.

To była dobra odpowiedź z Nowej Zelandii, która była zdenerwowana grą Samoa w bilard.

READ  Nowe światła LED na stadionie Yarrow przyćmiewają zwycięstwo Taranaki 34-24 nad Manawatu
Ngarohi McGarvey-Black biegnie do przodu w drużynie All Blacks Sevens.

Wcześniej w ćwierćfinale Argentyna pokonała Samoa 19:17, a Fidżi pokonało Republikę Południowej Afryki 21:7, co było kolejnym półfinałowym starciem.

All Blacks Sevens również chcą wykorzystać zwycięstwo w Sydney sprzed miesiąca i obecnie prowadzą w tabeli World Series z 85 punktami po pięciu meczach. Nowozelandczycy zajęli drugie miejsce w Kapsztadzie i Hamilton oraz zdobyli brąz w Hong Kongu.