Nowe „bezpieczne i zrównoważone” e-skutery i e-rowery do wprowadzenia w Christchurch

E-skutery i e-skutery Neuron Mobility dołączą do Lime w Christchurch od października, czyniąc je czwartym miastem z e-skuterami na ulicach.

Ruch neuronów / jest zapewniony

E-skutery i e-skutery Neuron Mobility dołączą do Lime w Christchurch od października, czyniąc je czwartym miastem z e-skuterami na ulicach.

Wkrótce w Christchurch pojawi się nawet 800 nowych e-skuterów i 200 nowych e-rowerów, gdy singapurski Neuron przejmie placówkę Kiwi Flamingo w mieście.

po opóźnieniu z powodu COVID-19 Po zamknięciu, Christchurch stanie się jednym z czterech miast Nowej Zelandii, które będą gościć e-skutery Neuron Mobility od października, a drugim, który uruchomi swoje e-skutery jeszcze w tym roku.

Rada Miasta Christchurch poszukiwała Nowe zezwolenia dla operatorów e-skuterów po wygaśnięciu dwóch dotychczasowych zezwoleń Pod koniec września. Hulajnogi elektryczne zostały po raz pierwszy sprowadzone do Christchurch przez Lime w 2018 roku Od razu udowodnił swoją popularność.

Dyrektor Operacji Transportu Rady Stefan Thomas powiedział, że otrzymał pięć mocnych propozycji, ale Neuron i Lime zostały wybrane ze względu na ich specyfikę. Skoncentruj się na bezpieczeństwie i zrównoważony rozwój. Neuron zajmie się teraz zezwoleniem Własność Kiwi Flamingo.

Czytaj więcej:
* Jeździć rzeczami: Zwiększenie opcji transportu elektronicznego dla mieszkańców Hamilton
* Od września Lime znów jeździ na e-hulajnogach po ulicach Auckland
* Mimo wypróbowania roweru elektrycznego nie ma policyjnych hulajnóg elektrycznych

Rada poinformowała, że ​​w ciągu ostatniego roku w Garden City zarejestrowano ponad 71 000 podróży miesięcznie na e-skuterach i e-rowerach.

a rzeczy Reporter ocenił e-skutery Neuron po Wydany w Auckland w styczniu 2020 r., wskazując na duże koła i podnóżek, które wyglądały na prawie dwa razy szersze niż inne modele.

Wśród pozostałych trzech konkurentów – Beam, Flamingo i Jump – jest w rankingu 4,5/5 ogółem jako „Znakomity model w ogóle [as] Jest szybki i łatwy w użyciu, a firma poważnie traktuje bezpieczeństwo”.

Ricky Wilson/Personel

Reporterka rzeczy, Brittany Keogh, wypróbowuje e-hulajnogę Neuron w Auckland (film opublikowany po raz pierwszy w styczniu 2020 r.).

READ  Prawie dwie trzecie właścicieli domów stanie w obliczu wzrostu oprocentowania kredytów hipotecznych w 2022 r.

Skuter, zwany N3, ma dwa rodzaje hamulców, jeden podobny do tradycyjnego hamulca rowerowego, a drugi elektroniczny. Znajdują się one z tyłu hulajnogi, w przeciwieństwie do innych modeli, aby uniemożliwić kierowcom przelatywanie nad kierownicą w przypadku nagłego zatrzymania.

Hamulec elektroniczny zacznie działać, jeśli hulajnoga ruszy zbyt szybko podczas zjazdu ze wzniesienia.

Posiada również kontrolę geograficzną – która kontroluje, gdzie jeździć i parkować skuter oraz jak szybko może podróżować w określonych obszarach – kaski, przycisk awaryjny 111, wskazówki głosowe i funkcja, która pozwala rowerzystom dzielić się jazdą z przyjaciółmi i rodziną dla większego bezpieczeństwa.

Firma zapewni również Darmowe ubezpieczenie OC Do wypożyczania e-skuterów i e-rowerów.

Dyrektor generalny Neuron Zachary Wang powiedział, że firma jest zachwycona wejściem na rynek w Christchurch.

Neuron został założony w Singapurze w 2016 roku i obecnie działa w 12 lokalizacjach w Australii i Nowej Zelandii, a także w Wielkiej Brytanii, Korei i Kanadzie.

Neuron , hulajnogi i e-rowery

dostarczone/rzeczy

Skutery i e-rowery Neuron są uważane za „bezpieczne i zrównoważone”.

Lime działa w 200 miastach na całym świecie. Dyrektor zarządzający Australii i Nowej Zelandii Hugo Bert Morris powiedział, że są zachwyceni, że mogą kontynuować pracę w Christchurch.

„Mieszkańcy i goście pozytywnie przyjęli Lime, odkąd zaczęliśmy działać w mieście w 2018 r., wykonując ponad 2,4 miliona przejażdżek na naszych skuterach i e-rowerach” – powiedział.

Neuron został wprowadzony do Dunedin w czerwcu, aby zastąpić Lime, po wygraniu przetargu na bycie jedynym operatorem e-skuterów w mieście.

dostarczony

Jay-Pod jeździ na krześle La-Z-Boy na swoim skuterze Lime po jednokierunkowym systemie Dunedin.

Neuron otrzymał 12-miesięczne pozwolenie na operację w Christchurch z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata. Jego pierwsze e-skutery wyjadą na ulice miasta w październiku, a e-rowery jeszcze w tym roku.

Hamilton to jedyne inne miasto z e-rowerami Neuron.

Odblokowanie urządzenia będzie kosztować 1 USD, a później 45 centów. Otwarcie hulajnóg elektrycznych i hulajnóg elektrycznych Lime kosztuje 1 dolara i 38 centów za minutę.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top