Nowicjusz z Kansas, Zobi Ejiofor, nie zagra z powodu kontuzji

Kansas jest skazane na bycie bez dużego faceta Zobi Ejiofor W najbliższej przyszłości, Rachunek za siebie ogłoszono w poniedziałek. Nowicjusz straci czas z powodu kontuzji stopy, której doznał w sobotnim meczu z Kentucky, mecz, w którym KU wygra 77-68. Podczas Hawk Talk w poniedziałek Self powiedział, że Ejiofor może opuścić dwa do trzech tygodni.

Wyglądało na to, że Ejiofor walczył z kontuzją podczas krótkiego pobytu na parkiecie podczas sobotniego meczu. Był pierwszym seniorem KU, który wszedł z ławki w meczu, wchodząc do konkursu o godzinie 12:49 pierwszej tercji. Grał do 9:57 pierwszej tercji, kiedy został zmieniony KJ Adamsa. Niedługo potem Ejiofor wrócił do szatni i nie wrócił na ławkę na pierwszą połowę. Kiedy w drugiej połowie pojawił się KU, Ejiofor nie rozgrzał się i usiadł na ławce z butem na lewej stopie.

Po meczu Self powiedział, że nie zna rozmiaru kontuzji. W poniedziałek przekazał kolejną informację.

„Aktualizacja dotycząca kontuzji jest taka, że ​​Zuby nie będzie dostępny przez jakiś czas” – powiedział Self w poniedziałek. Zdjęcia rentgenowskie były ujemne, co oznacza, że ​​są bardzo pozytywne dla nas i dla niego. Ale będzie wychodził przez długi czas w swoich butach do chodzenia czy czymkolwiek, dopóki jego stopa się nie zagoi”.

Ejiofor widział, jak jego minuty zmieniały się w trakcie jego seniorskiego sezonu kolegialnego, chociaż zagrał w 19 z 21 meczów KU w tym roku. Ejiofor rozegrał dwucyfrowe minuty w czterech meczach i rozegrał trzy minuty lub mniej w pięciu meczach. W tym sezonie średnio 5,6 minuty na mecz.

Normalnie mierzący 6 stóp i 9, 240 funtów pierwszoklasista był pierwszym dużym mężczyzną, który usiadł na ławce KU, odkąd Jayhawks wrócili z Battle 4 Atlantis, chociaż Ernst Ode Jr I Zach Clemens Każdy z nich miał rywalizację, w której zajął pierwsze miejsce. W tym sezonie Ejiofor notuje średnio 1,4 punktu przy 61,1% rzutów i zbiera 1,9 zbiórki na mecz. Po wyeliminowaniu Ejiofora Self powiedział, że spodziewa się, że Audi dostanie więcej minut.

READ  Jak nakładać brokatowy lakier do paznokci Disco Ready

Wielki człowiek podpisał kontrakt z KU jako członek swojej klasy 2022. Ejiofor zakończył cykl rekrutacji 2022 jako 46. najlepszy kandydat w kraju. Był także rekrutem nr 6 w Teksasie w klasie 2022. 6-stopowy, 8, 215-funtowy napastnik był pierwszym z sygnatariuszy KU 2022, który zobowiązał się do programu. Ogłosił swoją decyzję w lipcu ubiegłego roku i wybrał Jayhawks spośród 10 innych ofert z Arkansas, Houston, Oklahomy i Teksasu.

Analityk ds. Rekrutacji w sporcie, Brandon Jenkins, poinformował o skautingu na Ejiofor.

„Ejiofor to atletyczna siła fizyczna, z którą trzeba się liczyć. Jest silny, produktywny na szkle, utalentowany i coraz bardziej wszechstronny od 20 stóp i cali. Jego wszechstronność przejawia się w jego stylu ataku. Lubi uderzać w słupki lub atakować i atakować, aby zdobyć bramkę kontakt. Ejiofor ma ciało gotowe do college’u, na którym polega. W nim ma budowę ciała, aby nadrobić coraz wyższych innych. Wciąż ma wiele do zrobienia, jeśli chodzi o dodanie siły funkcjonalnej i zmaga się z obroną w przestrzeni. Plus, potrzebuje dopracowania, ponieważ brakuje mu wyczucia gry, ale jest pustym płótnem, gdy patrzy się na jego zestaw umiejętności ofensywnych. Kiedy nauczy się, jak być skutecznym na ekranie i rolce, powinien znacznie zwiększyć swoją produkcję.