NRL 2021: Anglia, John Bateman, Sean Wayne, trener reprezentacji Anglii przyglądają się kangurom i kiwi po zwycięstwie nad Francją

Trener reprezentacji Anglii Sean Wan przyznał, że gospodarze Pucharu Świata będą musieli znacznie poprawić się w ciągu najbliższych 12 miesięcy, aby pokonać w przyszłorocznym turnieju Australię i Nową Zelandię po pokonaniu Francji 3-10.

Test, który odbył się w dniu, w którym Anglia miała spotkać się z Samoa w przełożonym otwarciu Pucharu Świata, był pierwszym Luanne od czasu przejęcia pracy od Wayne’a Bennetta i chociaż wyniki wskazują na wygodne zwycięstwo, Francja sprawiła, że ​​goście ciężko pracowali.

Były gwiazdor Canberra Raiders, John Pittman, strzelił dwie próby w swoim pierwszym teście jako kapitan, ale po szybkim prowadzeniu 20-0, Anglia pozwoliła Francji wrócić do gry i nie mogła sobie pozwolić na ten sam luksus na Mistrzostwach Świata dla Samoa.

Wayne powiedział BBC: „Będziemy musieli poprawić się w dwóch meczach z Nową Zelandią i Australią. Myślałem, że były dobre indywidualne występy, ale zawsze będę starał się nas ulepszyć.

– Piłkarze spisali się dzisiaj naprawdę dobrze, biorąc pod uwagę, że podróż była ciężkim dniem i mamy trzy sesje na boisku jako zespół.

Wayne zadebiutował w ośmioosobowym składzie, podczas gdy Batman poprowadził drużynę w miejsce kontuzjowanego Człowieka ze Stali Sama Tomkinsa.

Anglia będzie również silniejsza dzięki dodaniu gwiazd Canberry Elliota Whiteheada i Josha Hodgsona, filara Canterbury Luke’a Thompsona, Toma Burgessa z South Sydney, Brisbane Center Herbie Farnworth i West Tigers rekrutującego Olivera Gildarta.

Jednak Francuzi byli również nieobecni w takich postaciach jak Theo Vagues i Saint Helens oraz katalońscy sztabowcy, Ben Garcia i Julien Bousquet, których doświadczenie pomogłoby młodemu zespołowi, którego potencjał pojawił się w drugiej połowie.

Awans Tuluzy do drużyny katalońskiej w Premier League w przyszłym sezonie pomoże trenerowi Francji Laurentowi Freisinhosowi i trenerowi rugby Trentowi Robinsonowi przygotować się do mistrzostw świata.

READ  Obejrzyj mistrzostwa Śląska w lekkoatletyce w 2021 roku

Kataloński początkujący rozgrywający Arthur Moore był niebezpieczny, gdy dotknął piłki, podczas gdy napastnicy Corentin Le Cam i Justin Sangare wywarli wpływ na wymianę.

„Jestem dumny z małych dzieci, które dzisiaj zadebiutowały – ośmioro z nich – i mogą być z siebie tak dumne” – powiedział Phrysinos.

„Nasze pierwsze 20 minut było naprawdę złe, ale w drugiej połowie było 10-10, więc kilka dobrych rzeczy zrobili zawodnicy i musimy wyciągnąć kilka trudnych lekcji, szczególnie w pierwszych 20 minutach, co możemy, a czego nie możemy zrobić na najwyższy międzynarodowy poziom”

– Jestem przekonany, że za 12 miesięcy będziemy lepszym zespołem. Będziemy konkurencyjni. Znów zagramy z Anglią, Samoa, Grecją i na pewno będziemy lepszym zespołem.

Wayne pochwalił prowadzenie Pittmana, który strzelił gola w 19. minucie i ponownie w 78. minucie, kiedy Anglia zajęła piąte miejsce Jonny’ego Lomaxa w grzechu grzechu.

„John był niesamowity” – powiedział Wayne. „Dobrze mówił w hotelu przed naszym wyjazdem i ponownie przed meczem.

„Jeśli pomyślisz, skąd się wziął, ten nerwowy dzieciak z Bradford tyle lat temu, to dowód na jego rodzinę. Zrobił kilka naprawdę dobrych rzeczy”.

Pittman powiedział, że to wielki zaszczyt prowadzić Anglię.

Powiedział: „Tak naprawdę nie próbowałem zbyt wiele imprezować w tym tygodniu, po prostu chcę wejść do gry. Nadal nie mogę w to uwierzyć, ale zamierzam imprezować dziś wieczorem i wypić kilka piw z moimi chłopcami i moimi rodzina.”

Wcześniej kobieca drużyna Anglii pokonała Francję 4-4, a kapitan Emily Rodge zdobyła dwie próby.

Ponieważ francuskie zawody rozpoczną się w przyszłym miesiącu, test był pierwszym meczem dla wielu graczy od prawie dwóch lat z powodu COVID-19, podczas gdy ich angielscy odpowiednicy niedawno zakończyli sezon Premier League.

Rodge strzelił próbę w każdej połowie, a rozgrywający Amy Hardcastle i napastnik wymiany Paige Travis również strzelili przed przerwą.

READ  Ukierunkowany wzrost SVOD w Europie Środkowo-Wschodniej

Innymi strzelcami w drugiej połowie były Judy Cunningham z Super League, prostytutka Tara Jones i skrzydłowa Caitlin Bevers, a Melanie Bianchini dośrodkowała pod koniec meczu dla gospodarzy.

Tara Stanley strzeliła pięć bramek, a Beth Stott dodała kolejną w wygranym meczu w Anglii.

mężczyźni

Anglia 30 (Tommy Mackinson 2, John Bateman 2, Liam Farrell, Tom Davis próbuje; Jordan Abdullah 3 gole) Francja 10 (Corentin Le Cam, Justin Sangar próbuje; gol Mark Khairallah). HT: 20-0.

kobiety

Anglia 40 (Emily Rodge 2, Amy Hardcastle, Paige Travis, Judy Cunningham, Tara Jones, Caitlin Bevers próbuje; Tara Jane Stanley 5, Beth Stott goli) Francja 4 (Próbuje Melani Bianchini). HT: 16-0.