NRL 2021: Cronulla Sharks v St George Illawarra Dragons, zapowiedź rundy 11

Wyzwanie w krajowych derbach może być dokładnie tym, czego potrzebuje Cronulla, ponieważ klub szuka sposobu, aby wyrwać serię sześciu porażek i powstrzymać przyspieszający wypad z rywalizacji.

Rekiny muszą oddać żwawość i charakter obronny, który charakteryzował klub od tak dawna, ponieważ St. George zbudował markę, aby fizycznie bronić się po obu stronach przeciwnika w tym sezonie.

Cronulla będzie bardzo potrzebował od weterana Andrew Vivity w swoim pierwszym meczu sezonu.

Sobotnie starcie z Cronullą w drugiej połowie na południe od Sydney jest zachęcające, ale trener tymczasowy Josh Hannae szuka więcej opcji, zwłaszcza piątej, lepszej opcji odbioru.

Umówienie się na randkę z ich głównym rywalem nie byłoby łatwym zadaniem po brawurowym występie Dragonsa przeciwko rywalom wagi ciężkiej Melbourne, mimo że był mężczyzną w większości zawodów.

Trener Anthony Griffin zaszczepił wiele walk w St George Illawarra i chociaż z tygodnia na tydzień będą szukali większej konsekwencji, Griffin wie, że nie kładą się, jeśli coś im pójdzie.

Ta elastyczność zostanie dodatkowo przetestowana przez kontuzje i konsekwencje sądowe ich podróży do Brisbane.

Zniszczony

Wiadomości drużynowe

Rekiny: Andrew Vivita odpadnie, a do ławki dołączy Billy Magoulias. Inny gracz, Shawn Johnson, został usunięty z ławki w czwartek wieczorem po tym, jak nie udało mu się przezwyciężyć kontuzji ścięgna podkolanowego.

Sharks wygrał cztery z ostatnich pięciu meczów przeciwko Dragons, obrońca Will Kennedy strzelił pięć prób w ostatnich czterech meczach na Netstrata Jubilee, a Aaron Woods strzelił trzy próby w ostatnich czterech meczach przeciwko Dragons.

smok: Smok będzie bez Josha McGuire’a (pięć tygodni), Terrell Fuemono (pięć tygodni), Michaela Ravalawy (dwa tygodnie) i Tariq Sims (jeden tydzień) po tym, jak wszyscy zostali uznani za winnych, prosimy o zgłoszenie zarzutów powstałych podczas utraty Magii Ruszaj do Melbourne. Tylny Matt Dufty (ramię) jest również odsunięty na bok.

READ  Ruby Toye: „Zdobądź magazyn rugby z kobietą grającą w rugby na pierwszej stronie – a jeśli będziesz miał szczęście, możesz dostać jeden z autografem”

Cody Ramsay przechodzi od skrzydłowego do obrońcy, podczas gdy Jordan Pereira powraca z komentowania na jednym skrzydle, a młody Max Vijay jest drugim.

Billy Burns przybywa do Fuemaono Center, a nowi obrońcy to Jackson Ford i Boasa Famuseli.

Prop Jaiyden Hunt ma być jego debiutem w NRL poza ławką, gdy dołączy do niego drugi gracz Junior Amone, Kaide Ellis i Daniel Alvaro.

Hayden Lomax i Gerard Bell zostali wylosowani z rezerw na 24 godziny przed rozpoczęciem meczu.

Drużyna Dragon wygrała tylko dwa z ostatnich siedmiu meczy na Netstrata Jubilee.

Klucz do meczu

Will Kennedy kontra Cody Ramsay: Rekin nr 1 wyróżniał się jak dotąd w trudnym sezonie, a jego umiejętności dryblingu utrzymają smoki na palcach.

Jeśli odnowione zestawy obronne Red V stracą misje, Kennedy im zapłaci. Ramsay jest debiutantem z dużą szybkością i pod nieobecność kontuzjowanego Matta Dufty’ego zmienia się w bocznego obrońcy.

Może spodziewać się, że spadnie na niego wiele wysokich piłek, gdy testuje go z kopaniem rekina.

Atak statystyk

Dragons (344) i Cronulla (342) stracili więcej starć niż jakakolwiek inna drużyna w rozgrywkach, podczas gdy Sharks Toby Rudolf (42) i Chad Townsend (40) zajęli pierwsze i drugie miejsce w kategorii indywidualnej.

Kto lepiej oczyści swoją obronę, będzie na drodze do zwycięstwa.

Zmierzać do NRL Pick’Em I daj się wygrać co tydzień w wysokości 100 000 $ w gotówce!

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *