NRL 2021: Cronulla Sharks v St George Illawarra Dragons, zapowiedź rundy 11

Wyzwanie w krajowych derbach może być dokładnie tym, czego potrzebuje Cronulla, ponieważ klub szuka sposobu, aby wyrwać serię sześciu porażek i powstrzymać przyspieszający wypad z rywalizacji.

Rekiny muszą oddać żwawość i charakter obronny, który charakteryzował klub od tak dawna, ponieważ St. George zbudował markę, aby fizycznie bronić się po obu stronach przeciwnika w tym sezonie.

Cronulla będzie bardzo potrzebował od weterana Andrew Vivity w swoim pierwszym meczu sezonu.

Sobotnie starcie z Cronullą w drugiej połowie na południe od Sydney jest zachęcające, ale trener tymczasowy Josh Hannae szuka więcej opcji, zwłaszcza piątej, lepszej opcji odbioru.

Umówienie się na randkę z ich głównym rywalem nie byłoby łatwym zadaniem po brawurowym występie Dragonsa przeciwko rywalom wagi ciężkiej Melbourne, mimo że był mężczyzną w większości zawodów.

Trener Anthony Griffin zaszczepił wiele walk w St George Illawarra i chociaż z tygodnia na tydzień będą szukali większej konsekwencji, Griffin wie, że nie kładą się, jeśli coś im pójdzie.

Ta elastyczność zostanie dodatkowo przetestowana przez kontuzje i konsekwencje sądowe ich podróży do Brisbane.

Zniszczony

Wiadomości drużynowe

Rekiny: Andrew Vivita odpadnie, a do ławki dołączy Billy Magoulias. Inny gracz, Shawn Johnson, został usunięty z ławki w czwartek wieczorem po tym, jak nie udało mu się przezwyciężyć kontuzji ścięgna podkolanowego.

Sharks wygrał cztery z ostatnich pięciu meczów przeciwko Dragons, obrońca Will Kennedy strzelił pięć prób w ostatnich czterech meczach na Netstrata Jubilee, a Aaron Woods strzelił trzy próby w ostatnich czterech meczach przeciwko Dragons.

smok: Smok będzie bez Josha McGuire’a (pięć tygodni), Terrell Fuemono (pięć tygodni), Michaela Ravalawy (dwa tygodnie) i Tariq Sims (jeden tydzień) po tym, jak wszyscy zostali uznani za winnych, prosimy o zgłoszenie zarzutów powstałych podczas utraty Magii Ruszaj do Melbourne. Tylny Matt Dufty (ramię) jest również odsunięty na bok.

READ  Blair Techner powstrzymuje łzy po tym, jak huragan Gabriel zniszczył dom ojca

Cody Ramsay przechodzi od skrzydłowego do obrońcy, podczas gdy Jordan Pereira powraca z komentowania na jednym skrzydle, a młody Max Vijay jest drugim.

Billy Burns przybywa do Fuemaono Center, a nowi obrońcy to Jackson Ford i Boasa Famuseli.

Prop Jaiyden Hunt ma być jego debiutem w NRL poza ławką, gdy dołączy do niego drugi gracz Junior Amone, Kaide Ellis i Daniel Alvaro.

Hayden Lomax i Gerard Bell zostali wylosowani z rezerw na 24 godziny przed rozpoczęciem meczu.

Drużyna Dragon wygrała tylko dwa z ostatnich siedmiu meczy na Netstrata Jubilee.

Klucz do meczu

Will Kennedy kontra Cody Ramsay: Rekin nr 1 wyróżniał się jak dotąd w trudnym sezonie, a jego umiejętności dryblingu utrzymają smoki na palcach.

Jeśli odnowione zestawy obronne Red V stracą misje, Kennedy im zapłaci. Ramsay jest debiutantem z dużą szybkością i pod nieobecność kontuzjowanego Matta Dufty’ego zmienia się w bocznego obrońcy.

Może spodziewać się, że spadnie na niego wiele wysokich piłek, gdy testuje go z kopaniem rekina.

Atak statystyk

Dragons (344) i Cronulla (342) stracili więcej starć niż jakakolwiek inna drużyna w rozgrywkach, podczas gdy Sharks Toby Rudolf (42) i Chad Townsend (40) zajęli pierwsze i drugie miejsce w kategorii indywidualnej.

Kto lepiej oczyści swoją obronę, będzie na drodze do zwycięstwa.

Zmierzać do NRL Pick’Em I daj się wygrać co tydzień w wysokości 100 000 $ w gotówce!

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *