NRL 2021: Gold Coast Titans, Tyrone Peachey, Ash Taylor i Mitch Rein opuszczają klub

Mimo że zajęli ósme miejsce w swoich dwóch najlepszych meczach sezonu, Tyrone Peachey potwierdzili, że jest wśród sześciu pozostałych graczy.

Wybitny rozgrywający Ash Taylor i weteran prostytutki Mitch Ren również wykończyli Złote Wybrzeże z Jayem Whitbreadem, Samem Stonem i innymi, którzy nie podpisali kontraktu.

Może to być napis na ścianie przez jakiś czas, ale wszechstronna Peachey zakończyła sezon w solidnej formie i towarzyszyła Jamalowi Fogarty w dwóch połowach w ostatniej sobotniej przegranej z Kogutami.

Tytani rozważali utrzymanie dawnego zasobu NSW w obniżonej umowie, ale najwyraźniej nie osiągnięto żadnej umowy, co zakończyło ich trzysezonową, 63-gry.

Odejście Peachey może otworzyć drzwi kontuzjowanej gwieździe AJ ​​Brimsonowi do awansu na piąte miejsce w 2022 roku, pozwalając nastoletniemu cudownemu Jadenowi Campbellowi pozostać na obronie.


Podsumowanie meczu: Koguty kontra Tytani

Tymczasem Taylor pokazał błyski błyskotliwości od czasu przybycia na Złote Wybrzeże z Brisbane w 2016 roku, ale nie zdał sobie sprawy ze swojego niewątpliwego potencjału.

Pozostało tylko 26 meczów, a mając 115 meczów doświadczenia, Taylor pokazał wystarczająco dużo, by zasugerować, że nie ukończył najwyższego poziomu.

Jego ostatni mecz z Tytanami to strata 34-20 do Storma w 23. rundzie, po czym Peachey faworyzował dwie rundy.

Wraz z pojawieniem się 20-letniego Toby’ego Sextona u boku kapitana Fogarty’ego, który niedawno podpisał przedłużenie umowy do końca 2023 roku, karty Taylora od dawna są oznaczone.

31-letni Reign okazał się konsekwentnym zawodnikiem dla Gold Coast, występując w 20 meczach w tym sezonie, ale teraz znajduje się na rozwidleniu dróg.


Zajmijmy się tym razem

Były Dragons and Panthers powiedział w lipcu, że nie chce przechodzić na emeryturę i „wszystkie opcje są na stole” dotyczące jego przyszłości.

Siedemdziesiąt jeden z 208 występów Rena w pierwszej klasie odbyło się w Titans po tym, jak przeniósł się z Penrith w 2018 roku.

„Tytani Gold Coast chcą podziękować wszystkim sześciu graczom za ich wkład i poświęcenie w czasie spędzonym w klubie i życzymy graczom i ich rodzinom wszystkiego najlepszego w przyszłości”. Tytani powiedzieli w oświadczeniu Wtorkowe popołudnie.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *