NRL 2021: Kraj pochodzenia, Queensland Marrons, jak prawdopodobnie ustawią się w linii

Po przeanalizowaniu liczb wszystkich dostępnych kandydatów w ciągu ostatnich trzech tygodni, a następnie uwzględnieniu nowych infekcji i zawieszeń, NRL.com Stats podsumował najlepszy możliwy zespół Maroons na otwierającym serię State of Origin 9 czerwca.

Wspaniałe wieści dla Queensland, Cameron Munster Niedziela przez personel medyczny Storma, aby wejść do obozu na otwarcie Origin.

Nadal istnieją wątpliwości co do dostępności prostytutki Harry GrantKto cierpi na kontuzję ścięgna podkolanowego.

W kolejnym potencjalnym ciosie A.J. Brimson Został strącony z boiska, kulejąc z kontuzją kolana podczas drugiej połowy niedzielnego meczu swojej drużyny przeciwko Cronulli.

Trener Storm Craig Bellamy powiedział, że Grant cierpi z powodu kontuzji, ale skarga Munstera pozostała i nie był w stanie określić, czy będzie w stanie założyć bordową.

Storm Forward rzucił w piątek więcej bełtów w biznes Queensland Velez Kofosi Do potknięcia się.

Kaufusi został poddany ekstradycji jako przestępstwo pierwszego stopnia za wypadek z udziałem Broncosa Jake’a Turpina w czwartek wieczorem, a z powodu dwóch odmiennych fauli w ciągu ostatnich dwóch lat przegapi jeden mecz, nawet jeśli wcześnie przyzna się do winy.

Będzie mógł grać w Queensland tylko wtedy, gdy udowodni swoją niewinność w komisji.

Jeśli zostanie zatrzymany, Kurt Capwell I Jayden szukał Są głównymi kandydatami do partnerstwa David Vivita W drugim rzędzie.

Potencjalny filtr wiążący Red Mahoney Zostało to zgłoszone podczas przegranej Parramatty z Souths w sobotę.

Nieobecności komentatora Josh Babali I kontuzjowany Lindsay Collins Stworzył już kilka dziur w paczce.

Szeroko stosowany do bordowych armat Kalin Bunga Został zdyskwalifikowany z konfrontacji Newcastle z Manleyem z powodu ciągłych dolegliwości w pachwinie, więc będzie musiał również udowodnić swoją sprawność w obwodzie rep.

1. Kalin Bunga. Knights Ranger miał wątpliwości co do rasy zbliżonej, ale wrócił w tym tygodniu i musi tylko bezpiecznie przejść grę, aby zastąpić go w Origin I.

READ  Wallabies odnajdują rytm w głównej strefie i prowadzą w statystykach Pucharu Świata

2. Xavier Coates. Biuletyn Broncosa z głową Storma spędza niesamowity rok w walczącej drużynie, a on był znakomity w swojej pierwszej serii w zeszłym roku, strzelając gole w obu meczach.

3. Dane Gagai. Ostatnie trzy tygodnie nie były idealne dla Rabbitohs, ale rodowód Gagai nie budzi wątpliwości. Podczas gdy jego najlepsze dzieło pojawiło się na scenie, jego kraj potrzebuje go w tym roku w centrum uwagi.

4. AJ Brimson. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych typów, Brimson jest czymś nieznanym w centrach, ale maroons nie są obce tymczasowym selekcjom w trzech czwartych i to jedyny jasny sposób, aby zacząć od 13 olśniewających Tytanów, gdzieś tam, gdzie bordowy jest lekki.

5. Valentin Holmes. Niedawno uważany za najlepszego skrzydłowego na świecie, boczny obrońca Cowboys osiągnął ostatnio najwyższy poziom i jest łatwym wyborem dla jednego skrzydłowego Paula Greena.

6. Cameron Munster *. Istnieje duży znak zapytania dotyczący pentagramu Camerona Monstera, który doznał kontuzji stopy. Jego ostatni występ w Origin był podobny do Wally’ego Lewisa, a jego stan prawdopodobnie pozwoli mu jak najdłużej udowodnić swoją sprawność.

Ben Hunt był tam i robił to wszystko już wcześniej i gra dobrą piłkę nożną, nawet jeśli ostatnio ciężko jest odnieść zwycięstwo w Red V. Przyjdź, aby wziąć udział w DCE, jeśli Munster zostanie zdyskwalifikowany.

7. Dali Sherry Evans. Zwycięski kapitan Marrons miał ciężki pierwszy miesiąc w 2021 roku, ale jego zespół Sea Eagles ostatnio całkowicie zdominował DCE w swoim najlepszym wydaniu, po tym, jak również pokonał niespodziewane zwycięstwo w zeszłym roku.


Za kulisami z JT

8. Christian Welsh. Straty Josha Papalii i Lindsay Collins są kolosalne, ale Big Man Storm zapewnia, że ​​w maszynowni wciąż jest mnóstwo uderzeń, a głównym punktem różnicy jest jego rozładowany ładunek.

READ  Jussuf Poulsen, gwiazda RB Lipsk, opowiedział o meczu we Frankfurcie i wycieczce z klubem

9. Red Mahoney. Mahoney i Harry Grant od lat bronią się nawzajem w popowych koszulkach, a Grant wkroczył na scenę Origin w zeszłym roku, ale ostatnio zmaga się z kontuzją ścięgna podkolanowego.

Grant nie będzie grał w piłkę nożną przez ponad miesiąc, kiedy rozpocznie się Origin I, chociaż prawdopodobnie będzie dostępny. Chociaż w naszej pierwotnej analizie był to numer 9, brak sprawności meczowej oznacza, że ​​Mahoney – który w tym roku był najlepszy w swojej karierze i grał ogromne minuty tygodniowo – zaczyna jako suka.

10. Tino Fa’asuamaleaui. Big Tino zawsze miał 17 lat, ale nieobecność Papalii i Collinsa skłoniła go na początku do roli wspierającej. Jego ognisty debiut w zeszłym roku był jednym z głównych tematów niespodziewanego zwycięstwa Maroons i wyglądu przygotowanego na scenę.

11. Feliz Kofossi *. Jeden z tych graczy, którzy mają tendencję do pozostawania trochę poza zasięgiem radaru, ale zawsze wykonują swoją pracę, Back-Paddle Storm grał każdą minutę zeszłorocznej wygranej w serii i na pewno zostanie zatrzymany w tym roku, ale będzie musiał usunąć ładunek potknięcia. kwalifikować się do gry.

12. David Vivita. Wadliwy Tytan nie wygrał zeszłorocznej serii z powodu kontuzji, ale po prostu musi zostać wytypowany, to jego dominacja w NRL w tym roku. W tym tygodniu wraca z zawieszenia, aby zdetonować pajęczyny przed pierwszym meczem.


Ponieważ Origin nie jest nastawiony na zwycięstwo, jest wspierany przez konkurencję

13. Jay Arrow. Pomimo tego, że w tym roku odpadł z ławki Południa, referencje Arrow początkowo nie budzą wątpliwości. Jedynym logicznym wyborem dla koszulki z numerem 13 był jedyny logiczny wybór dla koszulki z numerem 13, gdy nadarzyła się taka możliwość i przy kilku innych dostępnych pośrednikach.

READ  Niechęć producenta aparatu do dostarczenia nowych śrub wprawia kobietę w zakłopotanie

14. Harry Grant. Jak wspomniano wcześniej, sprawność meczowa może budzić obawy, ale jego debiut na ławce w zeszłym roku pokazuje, jak bardzo wpłynął na ławkę po rozpoczęciu meczu.

15. Moeaki Fotuaika. Był w Marrons 17 jeszcze przed swoim imponującym występem przeciwko Canterbury w zeszłym tygodniu. Jego energia poza ławką powinna wiele dodać po stronie Greena.

16. Kurt Capwell. W zeszłym roku spisał się znakomicie zarówno w środkowym, jak iw tylnym rzędzie i nadal jest kandydatem na środkowe miejsce, jednak jego wszechstronność – może zakryć rondo, środkowego napastnika lub środkowego i może z powodzeniem wypełnić skrzydło – sprawia, że to idealny fotel dla rodzica do przodu.

17. Jarrod Wallace. Coś rzucającego się na ostatnie miejsce z silną formą ataku Alasa w tym roku przyniosło mu ukłon w stronę takich osób jak Joe Ovahengau, Queen Hess, Corey Horsberg, Jayden Sawa i Josh Kerr.

18 mężczyzna. Ben Hunt. Szkoda, że ​​nie miał 17 lat, Hunt zaczyna pierwszą połowę, jeśli Munster nie pasuje do pierwszego meczu.

Zaloguj się, aby wygrać bilety Origin

Opowiedz nam w 25 lub mniej słowach o poprzedniej legendzie Origin, która przeniesie ją z powrotem do serii 2021, aby dzięki Hisense wygrać podwójną przepustkę do gry 1, 2 lub 3 tegorocznego stanu Ampol State of Origin! Kliknij tutaj, aby wejść

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *