NRL 2021: Medal Kena Stephena, Ronaldo Mulitalo, Shark Wing zdobywa prestiżową nagrodę społeczności

Ronaldo Mulitalo, skrzydłowy Cronola Sharks, zdobył Medal Kena Stephena 2021 w uznaniu jego uczciwej pracy społecznej i filantropii.

Mulitalo, w wieku 21 lat, został wybrany jako 33. odbiorca nagrody – przekazanej przez twój lokalny klub – przed innymi finalistami Jamal Fogarty (Gold Coast Titans), Ryan Matterson (Parramatta Isles) i Cody Walker (South Sydney Rabbits).

Prestiżowe jury pod przewodnictwem zdobywcy inauguracyjnego Medalu Wayne’a Pierce’a w 1988 roku, Kena Stephena, przyznało zaszczyt Molitalo.

W ramach nagrody zbierze 3500 USD na swoją organizację charytatywną Stepping Stone House i zdobędzie 3500 USD.

„Mając zaledwie 21 lat, Ronaldo wykazał się przywództwem ponad swoje lata” – powiedział Andrew Ivery, pełniący obowiązki szefa działu zaangażowania, ścieżek i społeczności w NRL.

„Pojawienie się społeczności rekinów ciągnęło się godzinami dwa lata z rzędu, naprawdę podekscytowani możliwością odwdzięczenia się społeczności.

„Jedną z najbardziej imponujących cech Ronaldo jest jego bezinteresowność. Poruszyło mnie, gdy dowiedziałem się, że podczas restrykcji w NSW dzwonił do personelu klubu Sharks, aby zaoferować wsparcie finansowe.


Seria Life Changes: Michael Morgan

Dziękuję Ronaldo za danie przykładu dla wierzeń NRL dotyczących inkluzywności, pozytywności, jedności i dyscypliny.

„Praca, którą wykonuje, ma niezwykle pozytywny wpływ na społeczności, nie tylko w Australii, ale także na Pacyfiku.

„To wielki zaszczyt docenić Ronaldo podczas największego dnia naszego roku. Ronaldo jest przykładem dla wielu graczy, którzy poświęcili swój czas na oddanie społeczeństwu.”

„COVID stanowił wiele wyzwań w 2021 roku, ale ci gracze znaleźli sposób na dalsze pozytywne zmiany. Gratulacje dla wszystkich kandydatów z 2021 roku za niesamowity wkład, który wnieśli do społeczności.

„Nasze partnerstwo z Clubs NSW jest nieocenione. Łączy nas wspólny cel, jakim jest wspieranie naszych społeczności i bardzo dobrze, że nawiązali z nami współpracę, aby otrzymać Medal Kena Stephena i nagrodę Community Rugby Club of the Year 2021”.

Prezes ClubsNSW dr Jorge Pepones OAM pochwalił wyjątkową hojność i życzliwość Mulitalo.

„W imieniu branży klubowej NSW chciałbym pogratulować Ronaldo Mulitalo z Cronola Sutherland Sharks zdobycia tej prestiżowej nagrody” – powiedział Pepones.

„Mając zaledwie 21 lat, Ronaldo jest już wzorem do naśladowania, a jego praca – zarówno na boisku, jak i poza nim – jest naprawdę imponująca.


Zajmijmy się tym razem

„Nasza organizacja jest bardzo dumna, że ​​w tym roku sponsoruje Medal Kena Stephena NRL pod godłem lokalnego klubu.

– Rywalizacja była bardzo zacięta i życzymy Ronaldo i wszystkim innym kandydatom dalszych sukcesów w nadchodzących latach.

Podczas gdy Mulitalo jest zawsze gotowy do pomocy, jedną z najbliższych mu przyczyn jest misja Stepping Stone House, aby zapewnić bezpieczne miejsce dla bezdomnych i bezdomnych dzieci i młodzieży.

„Moja mama zawsze wychowywała mnie, bym była lśniącym światłem w czyimkolwiek życiu” – powiedział Molitalo.


Seria Life Changes: Ben Hunt

„Jeśli możemy się go pozbyć, podnieść świadomość i korzystać z tej platformy, wykonujemy swoją pracę jako osoba i jako mężczyzna, wykonuję swoją pracę.

„Stepping Stone House to organizacja niefinansowana przez rząd, która ma pomagać dzieciom, które w młodym wieku były zaniedbywane i widziały rzeczy, których nie powinny były widzieć w tym wieku.

„Staramy się dawać im cele w ich życiu do osiągnięcia. Wypełniamy je miłością i zapewniamy im dom. Niektóre z tych dzieci nigdy wcześniej nie miały łóżka w swoim życiu, więc otrzymują własne łóżko, przestrzeń, biorąc pod uwagę ich prywatność”.

„my [as ambassadors] A także tamtejsi pracownicy upewniają się, że nadal osiągają rzeczy w swoim życiu, aby iść naprzód i odnieść sukces”.

READ  Belgijski futsal Betcenter nawiązuje współpracę w zakresie danych ze STATSCORE

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top