NRL 2021: Melbourne Storm v Canberra Raiders, runda zapowiedź 22

Pomimo trzech zwycięstw w ostatnich czterech meczach, Raiders naprawdę dowiedzą się, na czym stoją w finałach NRL miesiąc później, kiedy w czwartek zmierzą się z burzą.

Nie było pogardy dla niedawnego przeciwnika z Canberry, ale Węgorze (runda 19) byli jedyną drużyną, która wyprzedziła ich przy stole. Storm unosi się na szczycie drabiny i oferuje kolejny skok w benchmarkach.

Fakt, że Melbourne ma tylko pięć dni na zmianę po ciężkiej walce z Manleyem, może pomóc ludziom Ricky’ego Stewarta. Ale Canberra powinna być większym zagrożeniem w ataku, niż ostatnio pokazała.

The Conquerors odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu w Burzy, eliminując ich z wyścigu finałowego 2019, ale dobry przyjaciel Craig Bellamy odwzajemnił przysługę, gdy Melbourne pokonał Canberrę we wstępnym finale w zeszłym roku.

W połączeniu ze zwycięstwem 34-10 na stadionie GIO w maju tego roku, były to trzy kolejne porażki Green Machine z mężczyznami w kolorze fioletowym.

zniszczony

Wiadomości zespołu

Burza: Nelson Asova-Solomona (ścięgno podkolanowe) nie wyleczył się z kontuzji, która trzymała go z boku od 19. rundy.

Oczekuje się, że Ryan Babenhausen będzie w porządku, mimo że w zeszłym tygodniu doznał uderzenia w kolano w swoim trzecim meczu po nieudanym wstrząsie mózgu.

Minuty obrońców Papenhuyzen poprawiły się w zeszłym tygodniu, a Bellamy prawdopodobnie zwiększy je ponownie w czwartek.

Jordan Grant był drugim graczem, który został pominięty w środę z Asovą Solomoną.

Melbourne wygrało osiem z ośmiu na Sunshine Coast Stadium.

Najeźdźcy: Billy Simonson (palce) wrócił po pięciu meczach na uboczu i został wybrany na skrzydłowego, ale trener Ricky Stewart powiedział w środę, że zacznie na bocznym obronie.

Jordan Rabana wraca na krawędź z połową gardła na dwa tygodnie.

Iosia Soliola dołączyła do ławki rezerwowej kosztem Elijaha Andersona, który w zeszłym tygodniu zagrał zaledwie cztery minuty w swoim debiucie w NRL przeciwko Dragons.

READ  Wymioty, potem zwycięstwo: Glenn Phillips zapala Black Caps, aby wygrać serię ODI nad Pakistanem

Matt Frawley i Siliva Haveli byli pierwszymi graczami, którzy zostali usunięci z drużyny na 24 godziny przed rozpoczęciem.

Zwycięstwo w Canberze dałoby Ricky’emu Stewartowi setne zwycięstwo jako trener Raiders.

Dopasuj klucz

Josh Hodgson / Tom Starling – Brandon Smith / Harry Grant: Wynik może leżeć w rękach tych czterech graczy i jak dzielą się zadaniami dystrybucji, a także ich umiejętnościami defensywnymi. Hodgson i Smith uwielbiają na wpół udawane biegi i kradzieże singli. Albo może to być Grant podający krótkie podanie Jessemu Bromwichowi, albo Starling Joshowi Papale, w pobliżu zwycięskiej passy.

Statystyki ataku

Josh Addo-Carr jest drugi w NRL pod względem liczby zdobytych prób (21), ale Raiders nie ma nikogo w pierwszej dwudziestce. Jordan Rapana zajmuje 21 miejsce na liście z 11 próbami.

udać się do NRL Pick’Em I zostań wybrany, aby wygrać stawkę w wysokości 100 000 $ w gotówce co tydzień!

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *