NRL 2021: Moses Suli występuje w Manly Sea Eagles, aby pokonać Raiders Canberra

Trener Manleya, Des Hassler, uważa, że ​​jego drużyna skorzysta na brutalnej konfrontacji z Raiders po tym, jak pokonali nieobecność Toma Trbojevicia, zdobywając gole 19-18.

Podopieczni Haslera po przerwie przegrywali 12:0 po tym, jak Canberra zdominowała część zaangażowanej obrony, ale znalazła wystarczająco dużo rowków, by wpaść do domu i na razie znaleźć się w czołowej czwórce.

Gol z gry Daly Sherry Evans w 78. minucie zakończył różnicę, gdy Charnes Nicole Klokstad strzeliła 30 sekund przed końcem.

„Może potrzebowaliśmy tego meczu, właściwie nadchodzi w odpowiednim czasie” – powiedział Hasler po piątkowym meczu na Suncorp Stadium.

To już czwarty raz w dziewięciu meczach w tym sezonie, że Manley wygrał bez obrońcy gwiazdy Trbojevicia, który Hassler potwierdził, że powróci po kontuzji kości policzkowej w meczu z Canterbury w przyszłym tygodniu.

„Może byliśmy winni oddania piłki” – powiedział Hassler.

„Myślałem, że początek był dobry, ale [we] Prawdopodobnie bardzo łatwo włączył ich z niektórych miejsc w terenie. I są dobrym zespołem, Canberra, więc jeśli wywrzesz na siebie wystarczającą presję, będą w stanie zdobyć punkty.

„I zrobiliśmy. Rozmawialiśmy o tym i rozmawialiśmy o kilku rzeczach w przerwie. I na szczęście dla strony niemieckiej wyszliśmy i zrobiliśmy to, co było potrzebne.

DCE. piłka. Seria.

– To trudna drużyna do grania i wiedzieliśmy, że będzie to naprawdę ciężki mecz z Canberrą. Mają dużo dużych ciał i złamali wiele odbiorów.

Homol Olakawatu, drugi wioślarz w Sea Eagles, i Musa Sulei, który przeciął 208 metrów 18 uderzeń, byli szczególnie niszczący.

Strata Brada [Parker] Z „Pomiarem wpływu na zdrowie” [after last week]„Miał zabawkowego wieloryba, Mosesa” – powiedział Hasler o 23-letnim Sully.

READ  Holandia pokonała Polskę i zakończyła finały Ligi Narodów

Podczas gdy Manley jest obecnie czwarty, Koguty mają również 30 punktów i zmierzą się ze Smokami w niedzielę, podczas gdy Węgorze siedzą na poziomie 28 przed ich starciem z walczącymi Kowbojami w sobotę.

Dramat był spóźniony po ostatnim faulu Nicole-Klokstad na czworonogi, kiedy Rabbana pędził przez dywersję, a następnie napastnik Sea Eagles, Josh Schuster, faulowany profesjonalnym faulem.

To pozwoliło napastnikom na prowadzenie z rzutu karnego, ale Rapana strzeliła do ostatniej bramki dwupunktowej.

Jake Trbojevic z ogromną grą defensywną

Opuścił Canberrę na dziewiątym miejscu po tym, jak przegapił złotą okazję, aby przenieść się na siódme miejsce na zaledwie dwie rundy przed finałami.

Nicole Klokstad wyszła bez szwanku w swoim pierwszym meczu od kontuzji szyi w piątej rundzie, grając jako obrońca przez ostatnie 25 minut.

The Guardian nie miał jednak szczęśliwego wejścia do meczu, rzucając piłkę w swoim pierwszym uderzeniu z rzutu powrotnego i dając Manleyowi szansę na remis w następnym secie.

Wioślarz Joseph Tabin poprowadził chętnych rajderów, którzy spędzili niesamowite pierwsze 30 minut na 110 metrach z 12 buggy.

I to była pojedyncza taśma z Tapine on Suli, która sprawiła, że ​​platformówka Green Machine uderzyła jako pierwsza.

Środkowy Matt Temoko pokazał świetne umiejętności, posyłając podanie do skrzydłowego Harleya Smitha Shieldsa, który strzelił gola w 11. minucie.

Nawet gdy robaki wkradły się, Canberra trzymała Sępy Morskie na dystans, a Olakau’atu odmówił próby z powodu przeszkody.

Olakau’atu uderza i kręci się w jego stronę

Rzut karny Sama Williamsa powiększył prowadzenie słabszego, zanim Billy Simonson dośrodkował w lewy róg i w 32. minucie dał im prowadzenie.

READ  Standardowy sezon kończy się finałem drużyny piłkarskiej Fleming Island Flag

Zgodnie z oczekiwaniami, w drugiej połowie Sea Eagles wyszło z nową energią i zdobyło gola trzy minuty później, gdy Olakau’atu zbliżył się z bliskiej odległości po miażdżącym złamaniu Sule.

Jednak napięta bitwa trwała nadal. Jednak po niefortunnym błędzie Nicole Klokstad pojawiły się pęknięcia w Canberze.

Manley wylądował przez Morgana Harpera w następnej grze, gdy Cherry-Evans odważnie kopnął i odbił się dla Jasona Saaba, który podał koszykówkę do środka, aby pomóc swojemu centrum.

Tym razem Manley chwycił rozpęd i strzelił z przodu w 63. minucie, gdy Cherry-Evans strzelił miłego bramkarza, który został złapany przez szalejącego Curtisa Ceronena w drodze do bramki.

Pisemne wezwanie Cherry-Evansa do zdobycia bramki z pola było, jak miało to miejsce kilka razy w jego karierze, kluczowe.

Konferencja prasowa: Raiders vs Sea Eagles – 23. runda 2021

Zarejestruj darmowe konto NRL, aby uzyskać dostęp do tego filmu i innych ekskluzywnych treści.