NRL 2021: Parramatta Eels, Will Smith i Blake Ferguson są dumnymi kapitanami klubu jako weteran w obliczu niepewnej przyszłości

Od chłopca piłki węgorza do kapitana w ciągu tygodnia to fenomenalny awans, ale Will Smith postawił na swoim, przygotowując się do poprowadzenia mało znanego zespołu Parramatta przeciwko Penrithowi w tym, co może być jego ostatnim meczem u boku Blake’a Fergusona.

Smith, który od debiutu z Panterami w 2014 roku zaliczył 72 występy w NFL, nigdy nie prowadził zespołu na żadnym poziomie, ale trener Elles, Brad Arthur, powierzył mu odpowiedzialność za prowadzenie zespołu po tym, jak został wybrany na piąte miejsce w piątkowych derbach. . Starcie na stadionie Cbus Super.

Po zdenerwowaniu Melbourne w ostatni weekend, aby powstrzymać Storma przed osiągnięciem rekordowego 20 zwycięstw z rzędu, Węgorze odpoczęli dziewięciu członków początkowego składu, z Fergusonem, koleżanką Haze Dunster i suką Joey Lussick, jedynymi zawodnikami wybranymi w tych samych koszulkach. Saddama Penritha.

Dla Fergusona, który zagrał w Burzy dopiero po swoim drugim występie w ciągu 10 tygodni, każdy mecz zbliża się do końca jego trzyletniego pobytu w Parramatta, a były gwiazdor przyznał, że nie wie, co przyniesie mu przyszłość. .

Jednak 31-latek również upierał się, że się nie martwi.

„To się nigdy nie zdarzyło”, powiedział Ferguson. „To jest teraz, więc po prostu żyję teraźniejszością, po prostu żegluję”.

„Jesteś jedną porażką od wyrzucenia z gry, a nie chcemy, aby tak się stało, a ja nie chcę rozpraszać cię w grupie.


Smith opowiada o honorze kapitana Ailes

„Pod koniec dnia po prostu lubię grać w piłkę nożną, a całą resztę zmyję ze mnie”.

Ferguson powiedział, że nie może się doczekać gry pod kierownictwem Smitha, który spodziewał się, że będzie prowadzony przez swoje działania i nie zmieni swojego stylu gry z powodu kapitana.

READ  Eddie Jones wspiera Wallabies w zdobyciu dwóch Pucharów Świata

„Będzie nosić swoje serce na rękawie, jest twardym chłopcem, jest zdziercą i przyjdzie po ciebie, gdy czasy będą trudne” – powiedział Ferguson.

„On po prostu chce tam wyjść i wykonać pracę dla zespołu. Prawdopodobnie sam tego nie zrobi. Jedziemy tam jako grupa i wszyscy musimy ciężko pracować i starać się zdobyć dwa punkty przeciwko Ci goście.”

Smith wiedział, że przed meczem Storm będzie kapitanem przeciwko Penrith po tym, jak Arthur powiedział mu o swoim planie odpoczynku graczy, w tym kapitana Clinta Guthersona, linebackera Mitchella Mosesa i pięć ósmych Dylana Browna.

Nie grał przeciwko Melbourne i pełnił obowiązki chłopca od piłek.

„Brad powiedział, że w tym tygodniu zrelaksuję się, aw przyszłym, kiedy będziesz grać, będziesz kapitanem” – powiedział Smith.

„Brzęczyłam. Wróciłem do swojego pokoju i powiedziałem mojemu staruszkowi i mojej rodzinie. Kochali to. Mój tata nie płakał, ale mój dziadek był jedną z pierwszych osób, o których powiedziałem, i przegrał. Był bardzo podekscytowany. I tak szczęśliwy dla mnie.”

„To dumny moment, że mogę nosić tę koszulkę w ten weekend i być kapitanem, biorąc pod uwagę liderów, którzy byli wcześniej w tym klubie.

„Gram przeciwko mojemu staremu zespołowi, więc zawsze chcesz ich pokonać, ale tak naprawdę nie dbam o nich, bardziej martwię się o nas.

„Wspaniale byłoby wiedzieć, że możemy pozbyć się dwóch najlepszych zespołów. Wiemy w sobie, że możemy robić takie rzeczy”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *