NRL 2021: Victor Radley ma pięć meczów, a Angus Crichton – dwa

Obaj gwiazdy Rosters, Angus Crichton i Victor Radley, zostali zdyskwalifikowani z Origin I na korcie NRL, a Radley wyzywająco bronił swojego stylu walki po zawieszeniu jego pięciu meczów.

Zrozpaczony Crichton został uznany za winnego niebezpiecznego tarcia pierwszego stopnia późnym strzałem na Alberta Kelly’ego, po tym, jak bezskutecznie argumentował, że jego wzrok był słaby, gdy walczył z Half Bronco, nieświadomy, że przeszedł piłkę.

Punkty deportacyjne z trzech poprzednich incydentów w ciągu ostatnich dwóch lat podniosły zakaz Crichtona z potencjalnej grzywny do dwutygodniowego zawieszenia.

We wtorek wieczorem eliminacja podtrzymała pierwotny zarzut Radleya drugiego stopnia za poważne zaniedbanie po 70-minutowej rozprawie, znosząc trzytygodniowy zakaz z dodatkowym meczem.

23-latek zaakceptował już tygodniowe zawieszenie za osobne uderzenie w Kelly i teraz wyjdzie z sporu między Origin I i II.

Przesłuchanie Radleya było pierwszym dla gracza od czasu surowego nałożenia kary przez NRL za każdy poważny kontakt z przeciwnikiem, ale zabójca Kogutów przyrzekł, że nie zmieni swojej ingerującej techniki wyściełanym podaniem w całej grze.


Radley naładował go dwukrotnie, w ciągu 2-5 tygodni

„Jestem naprawdę pewien,” powiedział Radley po usłyszeniu „Jestem naprawdę zadowolony z mojego podejścia”, wyjaśniając, że jego lekkomyślne zachowanie „jest we mnie zakochane”.

„Nie sądzę, żeby mój styl interwencji wymagał modyfikacji. Od najmłodszych lat uczyłem się od bardzo dobrych trenerów wspaniałej techniki interwencji.

„Tylko dlatego, że zdecydowali się zmienić zasady w środku sezonu, nie oznacza, że ​​muszę zmienić mój styl walki.

„Oczywiście są sytuacje w grze, takie jak weekend, kiedy coś schrzaniłem. Nie mogę tego zrobić. Ale nie sądzę, żeby to był mój sposób na zaangażowanie się”.

READ  Air Lease Corporation ogłasza leasing sześciu samolotów Boeing 737-8 z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT

Konsultant NRL, Peter McGrath, z powodzeniem argumentował, że Radley zawarł „bezpośredni kontrakt ze stroną”. [Pangai’s] Głowa, obie stopy uniesione po uderzeniu z co najmniej umiarkowaną siłą, ze średnim ryzykiem urazu głowy lub szyi.

Radley „rzucając się na ścieżkę w górę”, argumentował McGrath w swojej ocenie odpowiedzi, a adwokat Radleya James McLeod bezskutecznie zapewniał, że jego powiązanie z Bangai było „przelotne i przypadkowe”.

W ciągu dwóch tygodni dyskusji i debaty na temat wstrząsów, głośnych interwencji i kontaktu głowy, argumentowano, aby zachęcić i nagrodzić niższe interwencje.

Znany jako jeden z najlepszych i najtrudniejszych graczy w NRL, Radley całkowicie odrzucił ten pomysł.

Powiedział: „Niska obsługa nie jest odpowiedzią”.

„Nie mogę wejść z premedytacją i wydostać się z łokcia i bioder. Wiem, że nie mogę uderzyć się w głowę, ale walka w dół nie jest odpowiedzią”.

To, że zdecydowali się zmienić zasady w połowie sezonu, nie oznacza, że ​​muszę zmienić swój sprzęt.


Victor Radley

W międzyczasie Crichton przyznał, że jego strzał w Kelly był „za późno … ale to tylko dlatego, że myślałem, że wciąż trzyma piłkę w rękach”.

MacLeod argumentował, że połączenie było „nieszkodliwym czekiem”, które „nie wiązało się z niedopuszczalnym ryzykiem kontuzji”, z głową Crichtona zgiętą w rączce z Kelly, co oznacza, że ​​nie widział, jak rozgrywający pasuje.

Jednak McGrath z powodzeniem argumentował, że gdyby Crichton „bawił się świadomością, którą powinien był”, w ogóle nie uderzyłby Kelly’ego i że „nie próbował kontaktu, dopóki nie podał piłki”.

Crichton był uważany za kluczowego gracza, który zastąpił kolegę z drużyny i kapitana NSW Boyda Cordnera na lewej krawędzi Bluesa, teraz nieobecny, a jego nieobecność prowadzi teraz takich jak Liam Martin, Ryan Matterson i Banjay, którzy po raz pierwszy pojawili się w Origin wraz z głównymi graczami w Nowa Południowa Walia Cameron Murray i Tyson Frizzell.


Crichton cytował, by leczyć Kelly

„To trudna rozgrywka” – powiedział po zakończeniu Crichton.

„To był prawdziwy błąd. Mój wzrok był słaby i nie wiedziałem, że Albert Kelly ma piłkę. To irytujące, że tęsknię za meczami z tego powodu.”

„Ostatecznie to ja powinienem być odpowiedzialny za swoje czyny. To rozczarowujące, gdy przegapiam mecze i zawiodę moich kolegów z drużyny”.

Radley był również uważany za dobrą okazję do wybrania w NSW przed jego szalonym występem przeciwko Brisbane, w którym dwukrotnie pozbawiono go praw wyborczych i czterokrotnie stracił 34-16.

Pięcioletnie zawieszenie gry zdyskwalifikowałoby również Radleya z feudu Origin II, a jego zakaz obejmowałby mecz Roosters przeciwko Raiders, Titans, Panthers, Storm i Bulldogs.

Koguty mogą ubiegać się o pojawienie się w Origin, aby liczyć na zatrzymanie Radleya i sprowadzenie go z powrotem na pokład wcześniej, chociaż klub musiałby wykazać, że zostanie wybrany do Bluesa, aby to się udało.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *