NRL 2022, Canberra Raiders, zapowiedź Sydney Roosters Round 13, składy drużyn, dodatki i outy, headlinery

Koguty osiągają imponujące zwycięstwo nad rekinami, ale nieobecność Jamesa Tedesco, Lindsay Collins i Daniela Topo w pierwotnej misji sprawia, że ​​zadanie zwycięstwa w stolicy jest jeszcze trudniejsze.

Raiders wygrali trzy z pięciu u siebie w tym sezonie i byliby sprytni po tym, jak w niedzielę posunęli się do granic możliwości, ale ostatecznie stracili osiem punktów.

Te dwie strony brały udział w kilku epickich bitwach w ostatnich latach, których początki sięgają Wielkiego Finału 2019, kiedy to zwycięstwo Kogutów wywołało sporo kontrowersji, a jeździec Jack Wheaton zdobył rzadki zaszczyt zdobycia medalu Clive’a Churchilla w niepokonanej drużynie.

Wheaton i Josh Papale przegapią niedzielny mecz w misji Origin, pozostawiając Green Machine bez niezbędnego sprzętu, ponieważ chcą pozostać w kontakcie z pierwszą ósemką.

zniszczony

Wiadomości zespołu

Najeźdźcy: Dwa wielkie spotkania z Jackiem Wheatonem (Niebiescy) i Joshem Papale (Maroons) w obozie Origin One. Matt Frawley zagrał piątkę w rundach 9 i 10, kiedy Wheaton został zawieszony i ponownie wziął koszulkę z numerem 6, podczas gdy Corey Horsberg przechodzi, aby zacząć kibicować. Corey Harawira-Naera i Trey Mooney to nowe twarze na ławce, gdy James Schiller awansuje na 18. pozycję.

koguty: Joseph Manu przechodzi od obrońcy do obrońcy, aby pokryć Jamesa Tedesco, więc Kevin Nigama jest nową pozycją. Billy Smith wchodzi na środek skrzydła w miejsce Daniela Topo. Nastoletnia gwiazda Joseph Swale otrzymała powołanie do The Blues i znajduje się na liście rezerwowej. Doznał wstrząsu mózgu klasy 1 przeciwko rekinom, ale oczekuje się, że zostanie zwolniony, aby grać dla Kogutów, jeśli przejdzie protokoły wstrząsu.

Z Lindsay Collins w Camp Maroons, Siosiua Taukeiaho rusza po wsparcie, a Sitili Tupouniua wchodzi na stronę startową. Egan Butcher to nowa twarz na ławce.

mecz główny

Jamal Fogarty kontra Luke Kerry: Zarządzanie grą będzie miało kluczowe znaczenie, ponieważ po obu stronach brakuje wielu kluczowych ludzi. Fogarty wyglądał na trochę zardzewiałego po swoim pierwszym uderzeniu w sezonie przeciwko węgorzom, ale będzie lepszy w wyścigu. Keary zagrał wszystkie 12 meczów dla Kogutów, wykonując 11 podań i sześć asyst w przerwie. Trzykrotny mistrz mistrza jest idealnym chipem dla wybitnego dzieciaka Sama Walkera, a ich współpraca kwitnie. Fogarty będzie musiał dołączyć do nowego zespołu pięciu ósmych i szybko klikać, gdy Zdobywcy chcą odbić się po niedzielnej porażce z Parramattą.

READ  Raport Victora Radleya, wysoki sprzęt dla Edwarda Cousy'ego, Roosters vs Warriors, wideo, Nathan Brown, Trent Robinson

statystyczny atak

Ostatni raz, gdy Conquerors byli w pierwszej ósemce, mieli miejsce w trzeciej rundzie po zwycięstwie nad Tytanami. The Roosters wskoczyli do pierwszej ósemki w czwartej rundzie po tym, jak wyeliminowali Cowboys i są tam do dziś. Koguty i Wojownicy to dwie drużyny, które po czwartej rundzie przesunęły się do ósemki kosztem Broncos i Raiders.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top