NRL 2022, Canterbury Bulldogs, South Sydney Rabbitohs, zapowiedź rundy 18 meczu, składy drużyn, zadania i wyniki

Bulldogs pokazali dużo walki w ciągu ostatniego miesiąca i chcą wykorzystać tę dynamikę dzięki silnemu występowi przeciwko innemu rywalowi w finałach.

Po rzuceniu Panthers na swoje pieniądze w rundzie 13, Bulldogs ogłuszyły Snakes w rundzie 14 i pokonały Tygrysy w następnym tygodniu, zanim zmierzyły się z Sharks w okropnych warunkach na stadionie CommBank w słynnym 12-punktowym strata.

Rabbitohs są na siódmym miejscu po pokonaniu kilku kluczowych graczy z Newcastle, ale w obliczu zbliżających się meczów przeciwko Stormowi, Rekinom, Węgorzom, Panterom i Cowboyom nie mogą sobie pozwolić na faule przeciwko przeciwnikom z niższej rangi.

Latrell Mitchell osiągnął szczyty, a Cody Walker był w świetnej formie w zeszłym roku, najlepsi finaliści są w stanie biec i podjąć poważne wyzwanie tytułowe.


Buldogi kontra Króliczy: Runda 18

zniszczony

Wiadomości zespołu

Buldog: Nie ma późnych zmian. Bulldog będzie bez Aaron Shop Center po pozytywnym teście na wirusa COVID w środę. Zastąpił go Declan Casey, który sam wrócił z wstrząsu mózgu w swoim debiucie przeciwko Sharks. Five Eight Matt Burton powróci po Origin III. Tevita Pangai jnr doznał kontuzji kostki w starciu z Sharks w rundzie 16, ale dobrze jest jechać. Braidon Burns wraca do rozgrywającego na swój pierwszy mecz od szóstej rundy.

króliki: Nie ma późnych zmian. Aktorzy Origin Cameron Murray (nagłówek) i Damien Cook (odpoczywa) są na boku i zostaną zastąpieni przez Duffy Moaly i Silivę Haveli. Były kogut Daniel Soluca Vivita został dodany do ławki w swoim drugim meczu z klubem.

Alex Johnston (czteroosobowy) i Mark Nichols (główny) wrócili po opuszczeniu meczu w Newcastle, więc Richie Kinnear wycofał się, a Cody Nikurima wrócił na ławkę. Halfback zagra Lachlan Ilias (nagłówek).

Dopasuj klucz

Matt Burton kontra Latrell Mitchell: Nie będą bezpośrednim meczem, ale gwiazda króliczka może spodziewać się, że wysokie bomby Burtona będą przerywane przez cały wieczór wygłodniałą grupą ścigających przyciśniętą do niego. Jeśli Mitchell zdoła rozbroić bomby i założyć grupy The Rabbitohs z pewną opłatą za znak towarowy, ludzi Jasona Demetriou będzie bardzo trudno powstrzymać. Jeśli Burtonowi uda się szermierka, a jego partnerstwo z Joshem Ado-Carem nadal będzie się rozwijać, psy mogą być na dobrej drodze do zdenerwowania.

statystyczny atak

Rabbitohs nr 6 Cody Walker odnalazł swój rytm w ciągu ostatnich dwóch tygodni z 558 kopnięciami, czterema podaniami w próbie i dwoma próbami wybicia, ciesząc się powrotem Latrella Mitchella na lewą krawędź. Z 14 asystami i 14 asystami w tym sezonie, Walker był w stanie naprawdę dobrze awansować po odejściu Adama Reynoldsa do Brisbane.

READ  Polski deskorolkarz ranny w wypadku na torze olimpijskim

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top