NRL 2022 e-mail z późnej rundy 16, wiadomości o drużynie, zmiany, aktualizacje dotyczące kontuzji, końcowe składy drużyn, szczegóły i nie tylko

Cała spóźniona poczta dotycząca 16. rundy 2022 NRL Telstra Premiership.

Późna poczta NRL: Runda 16

Rycerze kontra Tytani, piątek na stadionie McDonald Jones

Rycerze: Daniel Safeity (kolano) jest jednym z spóźnialskich w początkowym składzie po ostatnim treningu w czwartek, kiedy bliźniacy Jacoba przenoszą się na wymianę i pominie Basami Solo. Bradman Best (łokieć) nie zagra po tym, jak został odcięty z rozszerzonej drużyny. Star Linebacker Kalyn Ponga (wstrząśnienie mózgu) został zdyskwalifikowany po Origin II, a jego miejsce zajął Tex Hoy. Lachlan Fitzgibbon jest osiemnastym człowiekiem.

Tytani: Supergwiazda David Vivita (kolano) powróci z ławki na swój pierwszy mecz od rundy 12. Kapitan Tino Vaaswamalwe z pochodzenia ma powrócić, podczas gdy Mweki Fotoika przygotowuje się po reprezentowaniu Tonga w sobotę. Corey Thompson został 18. zawodnikiem, gdy skład został skompletowany 60 minut przed rozpoczęciem meczu po przezwyciężeniu problemu z kolanem.

Panthers vs Roosters, piątek na stadionie Plopt

lamparty: Nathan Cleary, Jarom Lowe, Brian Toe, Stephen Crichton, William Martin, Isah Yu i Abe Kurwasaw zostali wyznaczeni na wsparcie Origin II i trenowali w tym tygodniu. Gwiazda Fidżi Sonia Turova i Matt Eisenhout pozostaną w rezerwie, jeśli jakiekolwiek zmiany nastąpią pod koniec meczu.

koguty: Tylko jedna zmiana dla zespołu Trenta Robinsona w 24-godzinnej aktualizacji, kiedy Fletcher Becker zastąpił na ławce Daniela Solucę Vivitę. Rozgrywający Luke Keary (wstrząs) znów jest wypoczęty, więc Sam Walker zagra na środku obrony z Drew Hutchisonem na piątym miejscu. Wielki postęp dla Roosters z Victorem Radleyem powracającym po kontuzji kostki po zamknięciu, więc Nat Butcher idzie na ławkę. Pochodzenie James Tedesco, Daniel Tupou, Angus Crichton i Lindsay Collins szukają wsparcia.

Bulldogs vs. Sharks, sobota na stadionie Compank

Buldog: Trener Mick Potter przegapi mecz, ponieważ jest odizolowany z powodu protokołów COVID. Declan Casey zadebiutuje po powołaniu na miejsce Coreya Alana. Matt Burton będzie grał po swoim niesamowitym debiucie w Origin, podczas gdy Kurt Morin jest gotowy do gry po kontuzji barku w debiucie przeciwko Tygrysom w rundzie 15.

READ  Biały pomocnik Sarpreet Singh przedłuża kontrakt z niemieckimi gigantami Bayernem Monachium

Rekiny: Rekiny zagrają z tej samej strony, która pokonała Tytanów, z Siusievą Talakai i Nisho Hinesem powracającymi ze zwycięskiego obozu Blues i Ronaldo Mulitalo na haju po swoim dobrym debiucie demo kiwi. Skipper Dale Finucane będzie lepszy na dystansie po powrocie w rundzie 15 po trzech meczach na uboczu.

Cowboys vs Broncos, sobota w Queensland Country Bank

Kowboje: Kyle Feldt pozostał w składzie, kiedy w piątek został zredukowany z 22 do 19 i jest bliski powrotu. Wszystkie oczy będą zwrócone na Drużynę Maroon z Valentinem Holmesem, Murrayem Tulagim i Jeremiahem Nanaiem, dzięki którym mecz będzie bezpieczny i zdrowy. Jason Taumalulu grał 67 minut dla Tonga przeciwko Kiwi i powróci. Luciano Liloa, rekrut w połowie sezonu, oficjalnie dołączył do Cowboys podczas reorganizacji i zadebiutuje w klubie w setnym występie w National Football League.

Dziki koń: Wielki wzrost dzięki kapitanowi Adamowi Reynoldsowi, który powrócił po kontuzji żeber, podczas gdy obrońca Blues Bain Haas został nazwany, mimo że początkowo miał kontuzję kostki i pozostał w składzie, gdy liczba graczy została zmniejszona do 19 na 24 godziny przed rozpoczęciem meczu. Patrick Carrigan i Kurt Capwell grali ponad 60 minut każdy w przegranej Maroons, ale zostali wybrani do wsparcia obok Selwyna Kubo, a także Cottony Staggers (Tonga) i Kenan Palasia (Samoa).

Rabbito’s vs Els, sobota w Accor

króliki: Latrell Mitchell powrócił z dłuższej nieobecności z powodu kontuzji w swoim pierwszym meczu od 5 rundy, więc Cody Nikurima wrócił na ławkę, a Blake Petty na ławkę. Damian Cook wycofał się 46 minut z ławki NSW i jest gotowy do odbicia. Cameron Murray miał kontuzję głowy, ale przeszedł HIA i powinien dobrze sobie radzić pomimo krótkiej transformacji.

węgorze: Parramatta martwił się tylko Juniorem Paulo po Origin II, ponieważ ogromny mężczyzna minął 43 minuty w niedzielę wieczorem. Międzynarodowe zespoły Eelsa, w tym Dylan Brown, Marata Neukor, Waka Blake i Mika Sevo, zdały testy bez szwanku, a dzięki siedmiodniowej zmianie wszyscy będą chętni do wyjazdu.

READ  All Blacks vs Wallaby: WA PM poddaje w wątpliwość trzeci test Pucharu Bledesława

Warriors vs West Tigers, niedziela na Mount Smart Stadium

wojownicy: Obrońca Reese Walsh odpada po pozytywnym ponownym teście Covid, w którym Dallin Watene-Zelezniak lub Chanel Harris-Tavita przeszli do pierwszego skoku, a do składu dołączył Adam Pompey. Euan Aitken (wstrząśnienie mózgu) wraca na pokład w centrum, więc Adam Pompejusz spada do rezerw. Elisa Katwa jest nową twarzą na ławce zamiast Dunamisa Lowe. Strikers Jazz Tevaga, Adin Founua-Blake i Banti Avoa rozegrali w sobotę swoje międzynarodowe mecze.

Zachodnie Tygrysy: James Roberts pomyślnie wrócił po operacji kręgosłupa dwa tygodnie temu w Pucharze NSW i został wybrany do rozegrania swojego pierwszego meczu NFL od szóstej rundy. Stefano Otoikamanu (Stopa) też jest dobry. Fa’amanu Brown zostaje mianowana prostytutką, gdy Jacob Liddell udaje się do sanktuariów.

Dragons vs. Raiders, niedziela na Wayne Stadium

smok: Skipper Ben Hunt został nazwany i będzie monitorowany po kontuzji nogi w Origin Two. Hunt wykręcił się dziwnie w drugiej połowie, ale rozegrał mecz i miał kluczowe znaczenie dla szans zespołu.

Najeźdźcy: Jack Wighton (Protokoły COVID) wróci na stronę z Mattem Frawleyem, który się wycofał. Charnes Nicole-Klukstad została wybrana do powrotu po kontuzji ścięgna podkolanowego na ławkę rezerwową, aby zastąpić Jamesa Schillera, który 2-3 tygodnie temu zmaga się z kontuzją barku, której doznał w meczu z Knights.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top