NRL 2022. New Zealand Warriors v South Sydney Rabbitohs Round 10 Preview, Magic Round, składy drużyn, kontuzje, późna poczta

Warriors kontynuowali przejażdżkę kolejką górską w niedzielę, kiedy nie udało im się przechytrzyć 12-osobowych Sharksów, gdy Broncos pokonali Rabbitoh po raz drugi w tym sezonie.

Obie drużyny są 4-5 po dziewięciu rundach i desperacko szukają spójności, szczególnie Rabbitoh, który przegrał już więcej meczów niż przegrał w całym sezonie 2021, kiedy dotarł do Wielkiego Finału.

Życie bez zdobywcy tytułu mistrza linii obrony Adama Reynoldsa nigdy nie było łatwe, a dostosowanie się stało się jeszcze trudniejsze z powodu kontuzji Latrella Mitchella.

Warriors doznali dramatycznych kontuzji i kilkakrotnie musieli zmieniać kręgosłup, szukając odpowiedniej kombinacji, aby po raz pierwszy od czterech lat wrócić do finału.


Podgląd zakładów sportowych: Warriors v Rabbitohs

zniszczony

Wiadomości zespołu

wojownicy: Świetna okazja dla Warriors z kapitanem Tohu Harrisem, który czeka na długo oczekiwany powrót rekonstrukcji kolana. Harris nie grał od zerwania ACL w 18. rundzie w zeszłym roku, ale jego włączenie zostało zrekompensowane kosztem Ewana Aitkena, który cierpi na wstrząśnienie mózgu, i Weedy Egan.

Późne wycofanie się z duetu powoduje, że Jack Murchie zaczyna z ostatniego rzędu, ruch blokujący Aarona Pene i Jazz Tevaga zamienia się w dziwkę. Elisa Katwa dołącza do debiutanta Freddy’ego Lucika jako nowe twarze na ławce.

króliki: Cody Walker przejmie zespół pod nieobecność Camerona Murraya, który we wtorek został wysłany na kontrolę szyi i ramion. Jacob Host wraca po kontuzji barku w drugim rzędzie, a Jai ​​Arrow wraca, by zablokować Murraya.

Prop Thomas Burgess powraca po późnym wycofaniu się z meczu Broncos z powodu kontuzji pleców, więc Davvy Moale poszedł na ławkę. Jaxson Paulo awansował na startową pozycję pole position po zejściu z ławki w zeszłym tygodniu. Isaiah Tass odszedł.

Nowicjusz Kodi Nikorima schodzi prosto do 17 z ławki i zmierzy się z klubem, z którym rozstał się w tym tygodniu.

Nie było dalszych zmian, gdy zespół został zredukowany do 19 w piątek.

mecz główny

Wade Egan x Damien Cook: Dwóch mężczyzn gwarantowało, że ominą siły działań obronnych i będą badać przez noc dziury wokół głazu. Zaciekli zawodnicy, którzy są zawsze gotowi do walki, obaj #9 są w stanie bardzo szybko spróbować od fałszywej połowy lub wsparcia przez środek, aby zakończyć ruch.

Statystyki ataku

Warriors zajmują 13. miejsce w NRL pod względem przełamywania linii z 29 w dziewięciu meczach, podczas gdy Rabbitohs zajmują piąte miejsce z 42 przełamaniami linii. Alex Johnston prowadzi dla królików z ośmioma przerwami w linii z 30 przerwami i 6 próbami.

READ  Kontrowersyjna konfrontacja między Otilią Jedrzeczak i Jessicą Schipper

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top