NRL 2022 Runda 13 Late Mail Wiadomości zespołu Zmiany Kontuzje Aktualizacje Wiadomości zespołu dla Rundy 13 Telstra Premier

Cała spóźniona poczta dotycząca 13. rundy 2022 NRL Telstra Premier Championship.

Późna poczta NRL: Runda 13

Panthers vs Bulldogs, piątek na Points Bet Stadium

lamparty: Apisai Koroisau zaczął grać suką, mimo że został powołany do rozszerzonego składu bluesowego. Robert Jennings i Charlie Staines dołączają do linii obrony Stephena Crichtona i Briana Too, a Chris Smith i Matt Eisenhout zastępują Liama ​​Martina i Isaha Yu. Sean O’Sullivan wrócił do środka dla Nathana Cleary’ego. Nie było żadnych zmian w drużynie, gdy w czwartek zmniejszono ją do 19.

Buldog: W czwartek Luke Thompson wykluczył opóźnienie w wykazaniu objawów wstrząsu mózgu. Ava Seumanufagai przechodzi na stronę startową, a Joe Stimson dołącza do ławki.

Raymond Faitala-Mariner awansował do drużyny startowej, a Tevita Pangai jnr jest niedostępny. Corey Alan został wymieniony w rezerwie, ale może dołączyć do zespołu w piątek, potencjalnie zastępując Matta Duffy’ego jako linebacker.

Sea Eagles vs Warriors, sobota w 4 Pines Park

orły morskie: Oczekuje się, że powróci Jason Saab (toe), natomiast Taniela Pasica może być spóźniona po tym, jak po długiej nieobecności kolana zajął 18. miejsce w swoim pierwszym meczu. Josh Schuster rozpoczyna połówki w miejsce Daley Sherry Evans, która jest daleko w misjach Origin.

wojownicy: Hawker Wade Eagan (łydka) i tylny wioślarz Bailey Ceronen (zapalenie kości łonowej) zostali wyznaczeni, aby powrócić do Warriors, aby uniknąć piątej straty w kłusie. Po swoim debiucie w klubie w zeszłym tygodniu, Donamis Lowe został powołany do rezerwy i nie oczekuje się od niego gry.

Raiders vs Roosters, w niedzielę na Geo Stadium

Najeźdźcy: Matt Frawley zagrał piątkę w rundach 9 i 10, kiedy Wheaton został zawieszony i ponownie wziął koszulkę nr 6, podczas gdy Corey Horsberg przechodzi na rozpoczęcie wsparcia. Corey Harawira-Naera dołącza do ławki z Treyem Mooneyem, który zadebiutuje w NRL. James Sheeler wybiera się na osiemnastego mężczyznę.

READ  Mecze singli w Ryder Cup 2020, w szczególności Bryson Dechambeau vs Sergio Garcia

koguty: Oczekuje się, że Joseph Swale zagra pomimo ciosu w głowę i dołączy do The Blues w tym tygodniu. Joseph Manu przechodzi na prawy obrońca, aby pokryć Jamesa Tedesco, więc Kevin Naikama jest nową pozycją, ale może zamienić się z Billym Smithem w dniu meczu (który został nazwany w skrzydle). Z Lindsay Collins w Camp Maroons, Siosiua Taukeiaho rusza po wsparcie, a Sitili Tupouniua wchodzi na stronę startową.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top