NRL 2022, spóźniony post na rundę 19, wiadomości o drużynie, zmiany, informacje o kontuzjach, końcowe składy drużyn, szczegóły i nie tylko

Cała spóźniona poczta dotycząca 19. rundy 2022 NRL Telstra Premiership.

Późna poczta NRL: Runda 19

Rabbito’s vs Storm, sobota 19:35 na Accor Stadium

króliki: Brak zmian pod koniec meczu, a Damien Cook i Cameron Murray wrócili po nieudanej wygranej z Bulldogs w zeszłym tygodniu. Duffy Mwale i Siliva Haveli wrócili na ławkę, a Daniel Soluca Vivita do osiemnastego. Jed Cartwright awansował na startową stronę wraz z wycofaniem się Tani Millen.

Burza: Grant Anderson awansował do drużyny początkowej na godzinę przed rozpoczęciem meczu, gdy Terran Wishart przeniósł się na ławkę, a Tom Eisenhout został dodany do wymiany w swoim pierwszym meczu w 2022 roku w miejsce Jordana Granta. Po przegranej Ryana Babenhausena z kontuzją kolana pod koniec sezonu Nick Meaney przekształcił się ze skrzydłowego na obrońcę.

Bulldogs vs. Titans, niedziela o 14:00 na stadionie Compank

Buldog: Po wykluczeniu Jake’a Avrello z powodu COVID, Declan Casey przejdzie na obrońcę, a Aaron Schoppe zajmie pozycje, sam powraca po tym, jak przegrał zeszłotygodniowy mecz z powodu protokołów COVID. Josh Addo-Carr (kostka) został nazwany i oczekuje się, że będzie grał po stronie wzmacniającej.

Tytani: Ogromne wzmocnienie dla Tytanów, gdy Jayden Campbell został zrzucony z ławki w swoim pierwszym meczu od rundy 13. po tym, jak wyzdrowiał z kontuzji ścięgna podkolanowego. Mógł również być późnym członkiem zespołu startowego, gdy AJ Brimson przeszedł z obrońcy na piąte. Skipper Tino Fa’asuamaleaui wraca na start po zamknięciu, a Erin Clark wchodzi na ławkę z Tanah Boyd na piątym miejscu. W sobotniej 24-godzinnej aktualizacji nie ma żadnych zmian w drużynie.

Cowboys vs West Tigers, niedziela 16.05 na Queensland Country Bank Stadium

Kowboje: Powrót początkowej drużyny Cowboys bez Jordana McClaina widzi Luciano Liloa jego imię w rekwizycie, aby zmierzyć się z jego dawną drużyną. Nie zdziw się, jeśli Lilwa i Tom Gilbert zamienią się w dniu meczu, z Lilwą przesuniętą na czoło i Gilbertem, który był imponujący w swoim debiucie w Origin, grając przez środek. W sobotniej 24-godzinnej aktualizacji nie ma żadnych zmian w drużynie.

READ  PremiAir przewiduje podpisanie kontraktu z Triple Eight, byłym fanem, jako kierownik zespołu

Zachodnie Tygrysy: James Roberts pozostał w drużynie jako rezerwowy, gdy został wycofany w sobotę, ale David Novwaluma wycofał się po tym, jak dwóch mężczyzn opuściło 18. rundę z powodu choroby. Brent Nadine wrócił do skrzydłowego po zawieszeniu na cztery mecze. Trener Brett Kimmorley ma COVID i nie pojedzie do Townsville, a drużynę przejmą jego asystenci Ben Gardiner i Nathan Kylis.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top