Obejrzyj: Film z dronem daje pierwszy wgląd w Wiadomości z bloku miejskiego 2022 r.

Tegoroczna kamienica w budowie w The Block NZ: Redemption znajduje się na obrzeżach Orewy w nowej części Wybrzeża Hibiskusa.

Miejsce, w którym budowane są cztery domy, przy 11, 13, 15 i 17 Ringi Lane, zostało zakupione przez Warner Bros. International Television Production New Zealand Ltd w lipcu 2021 roku. Przewidziano sześć domów i cztery mieszkania. RV Auckland Council dla jednej witryny (bez domu) wynosi 460 000 USD.

Kamienice i cztery sąsiednie mieszkania, które nie są częścią The Block NZ, są również budowane przez Westmoreland Homes i są wymienione na Sprzedaż w drodze negocjacji przez Ray White Orewa.

Budowanie zimą nie jest zbyt zabawne.  The Block NZ: Odkupienie jest w tym roku na Ringi Lane w Orewie.  Warner Bros. International Television Production New Zealand Ltd wydał 4,09 miliona dolarów na działkę, na której znajduje się łącznie sześć domów i cztery mieszkania.

rzeczy

Budowanie zimą nie jest zbyt zabawne. The Block NZ: Odkupienie jest w tym roku na Ringi Lane w Orewie. Warner Bros. International Television Production New Zealand Ltd wydał 4,09 miliona dolarów na działkę, na której znajduje się łącznie sześć domów i cztery mieszkania.

Agent giełdowy Dylan Turner mówi, że dwa domy, które będą podobne do The Block Homes, chociaż nie będą umeblowane, prawdopodobnie sprzedają się za 1,3 do 1,5 miliona dolarów.

Czytaj więcej:
* W Block NZ: Redemption powracają ulubieńcy fanów
* Projektant Jason Bonham naprawdę nienawidzi funkcji ścian
* The Block NZ: Czy potrzebujemy kolejnego sezonu, czy też powinni to nazwać przerwą?

„Trudno dokładnie określić”, mówi. „To trochę trudny czas, a rynek jest w tej chwili niestabilny. Mam nadzieję, że na wiosnę będzie trochę na plusie (kiedy budowa domu zostanie zakończona). „

W budowie są dwa dodatkowe domy i cztery mieszkania (po dwa na każdym poziomie), które są już na sprzedaż do negocjacji.

rzeczy

W budowie są dwa dodatkowe domy i cztery mieszkania (po dwa na każdym poziomie), które są już na sprzedaż do negocjacji.

Liczby CoreLogic pokazują, że średnia wartość domów na Wybrzeżu Hibiskusa wynosi 1,321 miliona dolarów.

W zeszłym roku wszystkie zespoły z The Block NZ zarobiły pieniądze sprzedając swoje w pełni wyposażone domy przy Huia Road, Point Chevalier. Ceny aukcji wahały się od 2,692 mln USD do 2,825 mln USD. Tim Cotton i Arthur Gillis wygrali konkurs, zabierając do domu 760 000 $.

Tak wyglądają kamienice w promocji The Block NZ - jak na zdjęciu i bez rusztowań.

zrzut ekranu

Tak wyglądają kamienice w promocji The Block NZ – jak na zdjęciu i bez rusztowań.

W tym roku zespoły The Block NZ były byłymi zawodnikami, którzy po raz pierwszy przegrali zwycięstwo.

Dwie drużyny powracające z sezonu 3 w 2014 roku, Quinn i Ben Alexander oraz Mary i James Steele. Stacy i Adam Middleton również wrócili z sezonu 8 (Kingsland Fire Station), wraz z Chloe Hess i Benem Speedy, byłymi sąsiadami z sezonu 7.

Twardy sędzia Jason Bonham to kolejny powrót – będzie sędziował wraz z prezenterką Shelley Ferguson, która powraca do swojej pierwotnej roli sędziego.

Uczestnikami The Block NZ Redemption są od lewej Mary i James Steele, Chloe Hess i Ben Speedy, Quinn i Ben Alexander oraz Stacey i Adam Middleton.

dostarczony

Uczestnikami The Block NZ Redemption są od lewej Mary i James Steele, Chloe Hess i Ben Speedy, Quinn i Ben Alexander oraz Stacey i Adam Middleton.

W domu w Westmere - sędzia Jason Bonham planuje przenieść się do Arrowtown.

David White/Rzeczy

W domu w Westmere – sędzia Jason Bonham planuje przenieść się do Arrowtown.

„Shelly i ja jesteśmy w dobrej równowadze — ona jest zdecydowanie najsłodszym facetem” — mówi Bonham. „Ale nie możesz wygłupiać… publiczności. Jeśli coś nie jest dobre, będziemy szczerzy. Ale musisz powiedzieć: „To nie jest dobre, ponieważ – i podaj powód”.

Zespoły pracowały nad kamienicami już od kilku tygodni, więc są na dobrej drodze.

Bonham uważa, że ​​to będzie dobry sezon. „Wszystko jest bardzo ustrukturyzowane i działa jak w zegarku. Niektóre zespoły są znacznie lepsze od innych. Szukam innowacji – co robią, aby stworzyć różnicę. Niektóre zespoły radzą sobie w tym naprawdę dobrze, inne nie. t.”

Projektantka wnętrz Shelley Ferguson jest sędzią The Block NZ: Redemption.

dostarczony

Projektantka wnętrz Shelley Ferguson jest sędzią The Block NZ: Redemption.

„Jeden zespół jest wyraźnym liderem. Za każdym razem, gdy doskonale to robi. Ale inni są w ich śladzie.”

Bonham mówi, że planuje przenieść się do Arrowtown, gdzie otworzył nową galerię.

The Block NZ: Redemption at Three and ThreeNow rozpoczyna się w poniedziałek, 18 lipca 2022 r. o 19:30

READ  Big Brother VIP: Thomas Markle Jr mówi, że Meghan „porzuciła” swojego pierwszego męża

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top