Obejrzyj: Runaway wysyła Toyotę RAV4 Sky – Nowości

Obejrzyj: Runaway wysyła Toyotę RAV4 Sky – Nowości

Chociaż mogą nie być bardzo powszechne, niesforne koła ciężarówek mogą powodować poważne uszkodzenia innych pojazdów ze względu na prędkość i wagę, jaką niosą.

Zazwyczaj takie wypadki mają miejsce, gdy koło przekracza barierę pośrednią i zderza się z pojazdem jadącym w przeciwnym kierunku, ale ten film jest przykładem tego, jak złe rzeczy mogą potoczyć się na tym samym pasie.

Ten ośmiosekundowy klip, opublikowany na YouTube, pokazuje, dlaczego kierowcy powinni za wszelką cenę unikać niesfornych kół, nawet jeśli wydaje się, że powinny odbijać się od przodu samochodu.

Niestety dla kierowcy Toyoty RAV4, koło najpierw uderza w przednią oś, zanim zetknie się z tylną i wyrzuci SUV-a w niebo w podwójnym obrocie.

Toyota jest wtedy z powrotem na wszystkich czterech kołach, ale jej zużycie po dachowaniu jest nieco gorsze.

Według innego postu o wypadku kierowca zdołał samodzielnie wysiąść z samochodu, ale skarżyła się na ból szyi – i nie możemy jej za to winić.

To cud, że ten drugi kierowca filmował całe zdarzenie, ponieważ wyjaśnienie tego ubezpieczycielowi bez dowodów wideo byłoby przyjemnym doświadczeniem.

READ  Mark Zuckerberg jest „gotowy” do walki z Elonem Muskiem

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *