Oceny siły zdrajców z Nowej Zelandii, tydzień 2: Czy naprawdę zepsuliśmy program?

Oceny siły zdrajców z Nowej Zelandii, tydzień 2: Czy naprawdę zepsuliśmy program?

Siła Alexa Caseya rośnie w drugim tygodniu The Traitors NZ, gdy Paul Henry obchodzi smutne urodziny, a kolejny zdrajca zostaje zdemaskowany w rekordowym czasie.

To nie trwa długo, prawda? Dwa tygodnie później mieliśmy już łzy, krzyki, wytykanie palcami i Paula Henry’ego siedzącego samotnie w wiklinowym fotelu w dniu jego urodzin. Gra toczy się pełną parą, gdy zarówno celebryci, jak i dostojnicy wpatrują się w siebie sztyletami, szepczą cicho do swoich kieliszków wina i dokonują ogromnych ocen czyjejś osobowości na podstawie najdrobniejszego ruchu lub jego braku (notatka dla siebie: nigdy: luz na La przewodniczący gminy).

Chora gra w kółko i krzyżyk

Mieliśmy też innego wywęszonego i wygnanego zdrajcę, który jest albo głównym zmartwieniem dla przyszłości serialu, albo świetnym przykładem innowacji Kiwi „zrób coś nowego w Nowej Zelandii”. Nie jestem geniuszem matematycznym, ale jeśli serial będzie tracił tak wielu zdrajców, być może trzeba będzie zamknąć wszystkie drzwi, kazać wszystkim robić Macarenę, aż się rozpadną, i nazwać to Tańcem z gwiazdami NZ. I wiesz co? Też bym tego pilnował. Do rankingu!

Uwaga: jeśli jesteś prawdziwym wierzącym, musisz zarejestrować się na Prawdziwe jądro kapsuły Do naszych cotygodniowych programów typu reality TV oraz wielu innych klipów i historii z lokalnej popkultury, dostarczanych prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Zabity: Christine Oliveira (wierząca)

We wzruszających słowach Paula Henry’ego: „Moja droga, moja droga, moja droga”. Oliveira może mieć swój własny Piękny komplet świątecznych świec „Boże Narodzenie”., ale jej czas w serialu został wymazany przez Zdrajców w tym tygodniu. Rzuć się na tę urodzinową świeczkę na wietrze.

Zwolniony: Mike Borough (lojalny)

W przypadku grupy Complete Strangers naprawdę wydaje się, że połowa obsady w pewnym momencie spłaszczyła się z Mikiem Borough. „Przedstawiła mnie mojej żonie” – powiedziała Brooke Howard-Smith. „Jesteś moim dobrym przyjacielem i znam cię od lat” – powiedział Brody Kane. Być może Paul Henry powiedział: „Jesteś matką, której nigdy nie miałem, siostrą, której wszyscy pragną, nie znam nikogo lepszego”.

Chociaż jest możliwe, że wszyscy byliby współwłaścicielami tego samego Pawanui Bach, Boro został całkowicie oślepiony przez swojego najlepszego przyjaciela w tym tygodniu i oskarżony o bycie zdrajcą, wszystko dlatego, że opadł na swoje miejsce po wyeliminowaniu Lorne. Do zobaczenia po drugiej stronie, mój słodki, mięciutki książę, niech twoje McChickeny będą na zawsze wolne od salmonelli, a twoje okulary przeciwsłoneczne będą zawsze włożone.

READ  Przerażający komentarz, który powiedział syn Johna Travolty po śmierci jego matki, Kelly Preston

Zwolniony: Matt Heath (zdrajca)

Nieudolny profesor stracił w tym tygodniu okres, co prawdopodobnie powinniśmy byli zobaczyć po tym, jak pojawił się na śniadaniu w piżamie. Jasne, to było pod przykrywką testu lojalności Brocka Howarda Smitha, ale on… nosił… piżamę? Dowiedz się o załamaniu nerwowym, a wstrząs dnia jest wołaniem o pomoc jak żadne inne.

Gdy guma uderzyła w drogę, ogromny uśmiech Heatha zbladł w grymas paniki. Jego noga szarpnęła się w niekontrolowany sposób, gdy Brody i Anna przesłuchiwali go w poszukiwaniu odpowiedzi, iw końcu nie był w stanie utrzymać swojej zdradzieckiej fasady pod presją przy Okrągłym Stole. „Byłem zdrajcą… do zobaczenia w piekle!!!” – krzyknął Heath, wychodząc z okrągłego stołu. Po prostu spokojny i normalny program.

13) Królowie (wierzący)

Od tego czasu nie spotkaliśmy członka rodziny królewskiej, który nie byłby zainteresowany dramatem i królową Zara Tindall zasnęła podczas koronacji króla Karola. szacunek.

12) Robbie Bell (wierzący)

W morzu znanych i zastraszających celebrytów wszyscy moglibyśmy się czegoś nauczyć od Robbiego Bella. Przeważnie, kiedy kończą ci się żetony, po prostu chodzisz w kółko, wskazując na butelki piwa wbrew sobie i masz nadzieję, że nikt tego nie zauważy.

11) Brock Howard Smith (Zdrajca, wcześniej Lojalny)

Były gospodarz Targetu stał się celem zdrajców w tym tygodniu iz radością przyjął ich ofertę dołączenia do nich po ciemnej stronie. Powiedział: „Mam sekret”. „Muszę robić naprawdę dobrą robotę, nie napychając się tego dnia”. W ciągu zaledwie kilku sekund od przybycia na śniadanie wykonał tak niezwykłą robotę, że prawie ją wypchał. Powodzenia i powodzenia dla tego faceta.

Nie widziałem nikogo, kto byłby tak blisko zaryzykowania swojej przyszłości przy śniadaniu, odkąd Paul Henry zjadł śniadanie.

10) Julia Fahry (ubezpieczona)

Była policjantka została postrzelona w tym tygodniu przy Okrągłym Stole i zmuszona do obrony swojego honoru: „Wyglądałabyś naprawdę nieuczciwie z jajkami na twarzy” – powiedziała. Sprawa zamknięta, chociaż jaja faktycznie mogły być Przyjemny dla twarzy Kiedy nastrój jest odpowiedni.

READ  Daniella Elser: ujawniono ogromną pogardę księcia Harry'ego dla królowej

9) Dylan Reeve (wierzący)

Nie był przesadnie „zarozumiały” ze strony Reeve’a, który w tym tygodniu prowadzi krucjatę przeciwko biednemu, zwiotczałemu staremu Mike’owi Boroughowi. To i odrobina bułki tartej w Okrągłym Stole Dana może wkrótce trafić na rąbkę. Naprawdę nie bój się śmierci.

8) Justin Smith (wierzący)

Cichszy tydzień dla Justine Smith, ale nadal była pierwszą osobą, która prawidłowo stwierdziła, że ​​zdrajca musiał wyrzucić Loryn, i nadal jedyną osobą, która dokładnie odgadła, że ​​pokerzysta Dan może być zdrajcą. Agent specjalny Smith widzi to wszystko.

7) Fili Tapa (wierni)

Philly zaczął grać w tę grę w tym tygodniu, kiedy wyrzucił imię Robbiego podczas okrągłego stołu, twierdząc, że zwróciła się do niego w sprawie niejasnego paktu podczas wyzwania. Z miejsca, w którym siedzę, ta kobieta ma o wiele za dużo butelek piwa, żeby zliczyć na początek czartery, ale cóż.

6) Sam Smith (wierzący)

Wydaje się, że nikt nie lubi spędzać czasu w gospodzie bardziej niż Sam Smith. Był jedynym zawodnikiem, który poprawnie zauważył dwa przedmioty, które zostały poprawnie zamienione w złowrogim wyzwaniu Paula Henry’ego, mimo że był prawnie niewidomy i świętował jedząc całą kiść winogron i rogalika za pięść. Kto potrzebuje srebra, jedząc śniadanie kontynentalne! ! !

5) Anna Reeve (Wierni)

Zacząłem zadawać mnóstwo pytań właściwym ludziom i prawie złamałem Brooke Howard-Smith jednym prostym komentarzem! A wszystko to przy jednoczesnym wydobywaniu niesamowitych nowych peruk i kostiumów każdego dnia?!?! Nie zasługujemy.

4) Colleen Mathura Jeffrey (wierząca)

Lider myśli, który powinien zainspirować każdego z nas do rozpoczynania każdego zdania od słów: „Dziś rano, kiedy goliłem uszy, pomyślałem, że…” Ponadto poniższy obrazek powinien mieć znaczenie narodowe. nowa nauka? nowe pieniądze Pozostawię ci decyzję.

3) Darth Vanda (wierzący)

Wystawiła głowę nad barem po tym, jak nie głosowała na Loryn, ale Vanda wyciągnęła to z torby przy Okrągłym Stole z kilkoma szczerymi łzami, a następnie silną obroną Mike’a Borowa, który później okazał się wierzący. Uderzyła mnie jako zagorzała wierząca, która mogłaby pójść na całość, ale jak powiedział Darth Vader, nie znasz potęgi Ciemnej Strony.

READ  Książę William i Karol kłócą się o „szczerą wymianę” o kość słoniową: raport

2) Brody Kane (wierzący)

Brody doszła do władzy w tym tygodniu po tym, jak zdała sobie sprawę, że poszła za grupą, by głosować na biednego, starego Mike’a Borougha i skupiła się laserowo na Matt Heath, który upadł pod przesłuchaniem krzyżowym szybciej, niż można powiedzieć „lipcowe piwo i ciasto”. Jest także jedyną znaną siłą, która jest wystarczająco potężna, aby przeciwstawić się Colleen Mathura Jeffrey, prawdopodobnie zasługując na medal Purpurowego Serca. Niestety, ma teraz ogromny cel na plecach, ale wierzę w Brody’ego Kane’a.

1) Dan Singh (zdrajca)

Ten facet nie gra w pokera. Ten facet nawet nie gra w szachy. Ten facet układa puzzle 3D przedstawiające London Eye, składając prześcieradło z gumką i układając Wordle za jednym zamachem. Nie tylko udało mu się trzymać z dala od radarów wszystkich, ale także Justina Smitha, Dan również dostrzegł okazję podczas Okrągłego Stołu, by zasiać podejrzenia co do Dylana, co mogło przygotować scenę dla podejrzanego w przyszłym tygodniu. Miał też na sobie zakrwawioną koszulkę Los Pollos Hermanos! Oda do jednego z największych złoczyńców wszechczasów, tuż na twarzach wszystkich, gdy aktywnie odwracał od niego wzrok!!! geniusz.

Oglądaj The Traitors NZ w poniedziałki i wtorki wieczorem o 19:30 trzeciego dnia lub w ThreeNow.

Aby nadrobić zaległości w cotygodniowych odprawach The Traitors NZ i nie tylko Dodatkowa kapsuła SR na Substacku.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *