Odliczanie curry jest uruchamiane po tym, jak mężczyzna ostrzega, że ​​baranina Rogan Josh nie zawiera mięsa

Mężczyzna, który mówi, że mieszka w Coromandel, omówił skąpe mięso: „Spieszyliśmy się na kolację, a moja żona wzięła dla mnie dwa takie curry na Countdown… Zjadłem pierwsze i wydawało mi się, że nie ma mięso w ogóle Otwórz drugie pęknięte I dostałem około 30 gram porcji – powiedziałbym około 5 procent tego, co pokazuje zdjęcie na pudełku.

„Teraz nie oczekuję, że będzie to wyglądać jak fotografia jedzenia, ale spodziewam się trochę więcej niż łyżeczki jagnięciny w Rogan Josh”.

Chociaż Countdown Lamb Rogan Josh z Basmati Rice nie pojawia się obecnie na stronie Countdown, Wymienione w Bunch, społeczność tylko dla członków „poświęcona degustacji, testowaniu i rozmawianiu o wszystkim, co związane z jedzeniem”. Według składników dostarczonych przez Buncha, jedno opakowanie curry ma zawierać 18 proc. jagnięciny – ale mężczyzna stanowczo zaprzecza, że ​​tak jest.

„Myślę, że w sumie z dwóch grup dostałem chyba 50 [grams] Z jagnięciny, jeśli masz szczęście. Pierwsze opakowanie dosłownie nie zauważyłem żadnej ciąży.”

Kiedy koledzy Redditorzy doradzili mężczyźnie, aby zabrał go z powrotem do sklepu i narzekał, odpowiedział: „Byłem bardzo głodny, więc zjadłem ryż”. [and] Chutney – nic do odzyskania. Mam nadzieję, że odpowiedzą na moje wiadomości”.

Inni polecali alternatywne opcje kupione w sklepie, z jedną sugestią: „Mogę polecić gotowy do spożycia zestaw marki na odliczanie. To tylko kurczak (pad thai, kurczak maślany, satay i zielone curry). 350 gramów za 4,50 USD – pyszne jak, po prostu podgrzej i zjedz.

„Jeśli naprawdę jesteś grubym tatą, możesz potrzebować dwóch – to około 9 dolarów lub możesz połączyć je z warzywami, fasolą lub ryżem na parze”.

Inny wezwał ją do skontaktowania się z obsługą klienta, a mężczyzna powiedział do niej: Tak, [gave] To ujęcie – wygląda na to, że są bardzo zajęci i muszę do nich zadzwonić ponownie. Zapewne wielu grubych mężczyzn narzeka na dania z curry”.

READ  Poprawiono Mini Remastered

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top