Oglądaj NA ŻYWO: ostatni mecz Black Dan Cartera w Kickathonie przez 24 godziny w Eden Park

Sporty

Dan Carter ogłosił swoje 24-godzinne kopnięcie we współpracy z UNICEF. Wideo / Herold NZ

Obejrzyj transmisję na żywo:

Dan Carter jest na dobrej drodze w Eden Park, aby przekroczyć swój cel strzelenia 1598 goli w ciągu 24 godzin.

O 5 rano w piątek wspaniały zawodnik All Black strzelił 800 goli po 10-godzinnym pojedynku na Eden Park. Przeoczył tylko 19 prób, z 98-procentowym wskaźnikiem sukcesu.

Pozostało mu jeszcze 14 godzin i jest zdeterminowany, by zniszczyć swój cel.

Ubrany w czapkę i bluzę Carter wciąż miał uśmiech na twarzy o zimnym świcie – i został wzmocniony przez małą grupę kibiców i muzykę.

„Szczerze mówiąc, nie wiem, dlaczego się zapisałem”, powiedział Carter. „W teorii wszystko było dobrze, dopóki nie poleciałem dziś wieczorem do Eden Park, zdając sobie sprawę, że muszę zdobywać punkty przez 24 godziny”. Pojawia się wkrótce po 2:30 nad ranem.

„Mam nadzieję, że za kilka godzin wzejdzie słońce i przybędzie kilku przyjaciół. W tej chwili jest to bardzo ciemne miejsce”.

Carter wrócił do Eden Park, aby spróbować 24-godzinnego Kickathonu, gdzie uruchomił DC10 Fund – dedykowaną platformę do zbierania funduszy we współpracy z Unicef ​​Aotearoa New Zealand, która skupi się na wzbogacaniu życia dzieci w Aotearoa i na Pacyfiku.

W inauguracyjnym wydarzeniu zbiórki funduszy DC10 Carter zdobywał punkty przez 24 godziny z rzędu, mając na celu pomyślną zamianę 1598 kopnięć – liczbę punktów testowych, które zdobył jako All Black.

Carter dołączył do swoich przyjaciół i globalnych sympatyków UNICEF przez całą noc, gdy ostatni gwizdek zabrzmiał w piątek o 19:00.

Osoby wspierające w Nowej Zelandii i na całym świecie mogą pokazać swoje wsparcie dla funduszu DC10, przekazując darowiznę za pośrednictwem Miejsce kickathonu.

READ  Detroit Tigers spędzają kolejny tydzień pokonując najlepsze drużyny w baseballu

Pieniądze zebrane z Kickathon trafią do funduszu DC10, aby wesprzeć program UNICEF dotyczący wody, warunków sanitarnych i higieny (WASH) dla dzieci na Pacyfiku, gdzie choroby związane z warunkami sanitarnymi są główną przyczyną śmierci dzieci poniżej piątego roku życia. W ramach partnerstwa UNICEF dostarczy wodę i urządzenia sanitarne 134 000 dzieci na Kiribati, Wyspach Salomona i Vanuatu.

„Dan Carter jest dla wielu wzorem do naśladowania i bardzo troszczy się o dzieci i młodzież” – powiedziała Michelle Sharp, dyrektor generalna UNICEF Aotearoa w Nowej Zelandii. „Bardzo doceniamy ciągłe wsparcie Dana w podkreślaniu wyzwań, przed którymi stoi wiele dzieci i młodych ludzi, oraz we wzmacnianiu kluczowej roli UNICEF we wspieraniu dzieci, ich społeczności i ich prawa do rozwoju”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top