Ogłoszono nowych członków Grove Junior Team

Grove Junior Team rekrutuje Mikę Le Mazuriera (z lewej) i Oscara Targetta

Grove Junior Team ogłosiło podpisanie dwóch początkujących kierowców, którzy dołączą do jego programu rozwojowego.

15-letni Oscar Targett i 13-letnia Mica Le Masurier dołączą do 19-letniego Matthew Payne’a w wyścigu Kelly Grove Racing.

Stephen Grove i jego syn Brenton Grove wraz z doradcą ds. standardów jazdy Supercars Craigiem Birdem i dyrektorem handlowym Kelly Grove Racing Gavanem Willsem utworzyli komisję selekcyjną.

Według zespołu pięciu wybranych kierowców zostało ocenionych i przesłuchanych, aby zrozumieć, gdzie leżą ich pasje, a także ich wartości, dopasowanie i aspiracje.

Zarówno Targett, jak i LeMasurier byli wybitni w kartingu.

„Jestem tak podekscytowany, że Brenton i Stephen tak bardzo zachęcili mnie dzisiaj do rozwoju mojej kariery we wszystkich aspektach” – powiedział Targett.

„Prowadzą tu świetny zespół i bardzo chętnie pomagają mnie i wszystkim innym, którzy planują dołączyć do programu Grove Junior Team.

„Myślę, że ich pomoc pomoże mi przez cały czas, nie tylko w kolejnym kroku w mojej karierze, ale w całej mojej karierze i mam nadzieję, że trafi do Supercars”.

LeMasurier dodał: „Jestem bardzo pokorny, że otrzymam taką możliwość w tak młodym wieku.

„Jestem dumny, że mogę reprezentować Grove Junior Team. Jestem bardzo podekscytowany, że zostałem mianowany członkiem zespołu wraz z Oscarem i Mattem.

„Jestem gotowy do nauki i rozwoju wraz z zespołem i nie mogę się doczekać, aby zostać najlepszym kierowcą, jakim mogę być, aby móc rozwijać się w mojej karierze w sportach motorowych.

„Dziękuję Stephenowi, Brentonowi, Gavanowi i Craigowi za wiarę we mnie”.

Programy wyścigowe tej pary nie zostały jeszcze potwierdzone, chociaż szef zespołu Stephen Grove powiedział, że jest podekscytowany współpracą z talentem w przyszłości.

„To ekscytujące móc identyfikować, wspierać i rozwijać małe dzieci w programie, więc posiadanie obu jest kwestią wielkiej dumy” – powiedział Grove.

READ  Dlaczego Burlington Football Club po każdym zwycięstwie skanduje polskie zwycięstwo

„Istnieje trzyletni podział na każdego kierowcę, więc umiejętność uczenia się każdego nowicjusza jest kolejną zaletą tworzenia programu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wyborów i czekamy na wsparcie programu wyścigów na rok 2022 i kolejne lata”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top