Ogłoszono zwycięzcę trasy Hot Wheels Legends Tour po Nowej Zelandii

Hot Wheels ogłosiło zwycięzcę Local Tour of Hot Wheels Legends Tour, Co jest pierwszą rundą światowego konkursu.

Karl Goodall z Mount Maunganui zrobił pierwszy krok w kierunku sławy na całym świecie, wygrywając krajowe zawody dzięki swojemu wspaniałemu silnikowi wirnikowemu napędzanemu silnikiem obrotowym, specjalnie zaprojektowanemu dla One Buggy Mud Muncher Raptor.

Mud Muncher Raptor jest wyposażony w amortyzatory Foxa o dużym skoku i kilka ogromnych 40-calowych opon błotnych, ale to silnik obrotowy zdobył wielu sędziów, w tym sędziów Kiwi Szalony Mike Widette i jego syn Lincoln (Znani miłośnicy Rotary), z młodszym Whiddettem mówiącym, że jedyną rzeczą, którą by się w nim zmienił, było to, że będzie lepiej wyglądał w swoim garażu.

Już teraz wygląda jak rozbudowany samochód Hot Wheels, więc przetłumaczenie Mud Muncher Raptor do skali 1/64 nie powinno stanowić problemu.

dostarczony

Już teraz wygląda jak rozbudowany samochód Hot Wheels, więc przetłumaczenie Mud Muncher Raptor do skali 1/64 nie powinno stanowić problemu.

Tymczasem projektant Hot Wheels, Brendon Vetuskey, lubił mieć wirnik zamiast oczekiwanego LS V8, mówiąc, że zrobił z niego samochód Hot Wheels, który jest „absolutnie sprawny”.

Czytaj więcej:
* Hot Wheels Legends Tour powraca do Nowej Zelandii
* Jak wyjątkowy samochód Mazda stał się hitem
* Oto zwycięzca pierwszej trasy Kiwi Hot Wheels Legends Tour
* Czterech Kiwi dociera na trasę Hot Wheels Legends Tour

„Możemy zrobić z tym coś naprawdę fajnego. To będzie świetna zabawa i będzie wyróżniać się na półce w skali 1/64 z tymi dużymi oponami” – powiedział.

Tak, to obrotowy silnik Mazdy złożony z przodu Mud Muncher Raptor.

dostarczony

Tak, to obrotowy silnik Mazdy złożony z przodu Mud Muncher Raptor.

Mud Muncher Raptor pokonał dwóch pozostałych nominowanych w jury — Steve’a Ellicotta z Mazdy 808 Wagon z 1974 roku w South Auckland i Kaidyna Clarka z Nissana S14 Waikato z 1997 roku — i odniósł zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, będąc w pierwszej trójce dla czterech z sześciu sędziów.

Samochód Goodalla pojedzie teraz do światowych półfinałów, które, podobnie jak mecz w Nowej Zelandii, odbędą się niemal po ostatnim meczu USA w Los Angeles w październiku.

Od czasu swojej premiery w 2018 roku z okazji 50-lecia Hot Wheels, Hot Wheels Legends Tour z serii lokalnych imprez Walmart w Stanach Zjednoczonych rozwinął się w coś, co firma nazywa „największym na świecie mobilnym pokazem samochodowym”.

Dzięki niej konstruktorzy i entuzjaści samochodów uczestniczą w wirtualnych i pakietowych wydarzeniach, które teraz obejmują 14 krajów i 5 kontynentów.

READ  Aktor Star Trek William Shatner pływa wokół kapsuły podczas historycznego lotu kosmicznego

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top