Operacja księżnej Kate: dlaczego George, Charlotte i Louis nie odwiedzili mamy w szpitalu

Operacja księżnej Kate: dlaczego George, Charlotte i Louis nie odwiedzili mamy w szpitalu

Ostatnie wspólne publiczne wyjście rodziny Wellsów odbyło się w Boże Narodzenie. Zdjęcie/AP

Księżna Kate oficjalnie wróciła do domu z londyńskiej kliniki po planowanej operacji brzucha, aby ponownie połączyć się emocjonalnie ze swoimi dziećmi.

Po 13 dniach rozłąki z księciem Jerzem (10 l.), księżniczką Charlotte (8 l.) i księciem Louisem (5 l.) matka trójki dzieci podczas pobytu w szpitalu komunikowała się z nimi wyłącznie za pośrednictwem FaceTime i zdecydowała się nie pozwalać im na wizyty. Teraz źródło królewskie ujawniło przyczynę.

Mówiąc do Magazyn LudzieBiografka królewska Ingrid Seward powiedziała, że ​​decyzja księcia i księżnej Walii o trzymaniu dzieci z dala od szpitala wynikała z jednego powodu: normalności.

„Nie sądzę, że chciała uczynić to jeszcze ważniejszym niż było. Zjednoczyliby się na swój sposób i pomogliby się nią zaopiekować” – powiedziała Seward.

Książę William i księżna Kate starali się, aby życie ich dzieci było jak najbardziej normalne. Zdjęcia/Getty Images

Może to wynikać również z faktu, że szpital nie zezwala na wizyty dzieci pacjentów, chyba że mają na to zgodę, aby zapobiec zakażeniom i zapewnić bezpieczeństwo pacjentów. Jednak księcia Williama regularnie odwiedzała żona.

Na początku tego tygodnia Kate wróciła do Adelaide Cottage, prywatnej rezydencji rodziny w pobliżu zamku Windsor. „Jestem pewien, że jest całkowicie wyczerpana, ale wróci do zdrowia” – powiedział Seward.

the słońce Doniesiono, że trójka dzieci była w szkole, kiedy Kate wróciła do domu, ale kiedy wróciły ze szkoły, uznano, że było to emocjonalne spotkanie.

Po zwolnieniu Kate rzecznik Pałacu Kensington powiedział: „Księżna Walii wróciła do swojego domu w Windsorze, aby kontynuować rehabilitację po operacji. Robi znaczne postępy”.

„Książę i księżna pragną serdecznie podziękować całemu zespołowi londyńskiej kliniki, zwłaszcza oddanemu personelowi pielęgniarskiemu, za opiekę, jaką zapewnili. Rodzina Wales jest wdzięczna za życzenia, które otrzymała z całego świata.

Wiadomo, że gdy księżniczka wróciła do domu z londyńskiej kliniki, dzieci były w szkole.  Zdjęcie/AP
Wiadomo, że gdy księżniczka wróciła do domu z londyńskiej kliniki, dzieci były w szkole. Zdjęcie/AP

READ  Czy The Rock zostanie kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych?

Źródła pałacowe podały, że księżna nie wróci do obowiązków publicznych bez zgody lekarzy i nie będzie podejmować żadnych publicznych zobowiązań przed Wielkanocą. Dwie krótkie zagraniczne wycieczki księcia i księżniczki zostały odwołane. Jeśli to możliwe, będzie pracować w domu nad swoim projektem dla najmłodszych lat.

Nastąpiło to po tym, jak król Karol został wypisany ze szpitala tego samego dnia, co wywołało szeroki uśmiech wśród fanów, gdy on i królowa Camilla wyszli z kliniki.

Charles przeszedł operację powiększenia prostaty. Z wydanego przez pałac oświadczenia wynika, że ​​powodem ogłoszenia jego stanu było zainspirowanie innych mężczyzn do skonsultowania się z lekarzami w sprawie łagodnej choroby.

Mówiąc do ludzie Źródło podało czasopismu: „Rozsądnie byłoby mówić w tej sprawie bardziej szczerze, w przeciwnym razie ludzie pomyśleliby o tym najgorzej” – w związku z diagnozą króla.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *