Ostateczny zapowiedź Green Bay Packers 2022 NFL Draft: ofensywne interwencje

Pomiar: 6-6 1/8, 303. 32 7/8 broń. 5.05 40, czółenka 4.32, 20 miejsc.

Statystyki analityczne: Raimann miał 20 asyst w ciągu dwóch sezonów do końca, zanim przeszedł na lewą rękę, rozpoczynając wszystkie 18 swoich gier w ciągu ostatnich dwóch lat. W skuteczności PFF w zapobieganiu przejściom zajął piąte miejsce i pozwolił na jedną torbę. Był świetny w bieganiu. Według Sports Info Solutions, przed sprawdzeniem zdobyła dystans do 3,8 jarda i zremisowała na drugim miejscu. W biegu, którego celem było wejście w lukę, linebacker odbijał się w 13 procentach czasu, co jest najniższym wynikiem w klasie.

Osobisty akcent: Podobnie jak większość sportowych dzieciaków w Austrii, Reimann dorastał oglądając i grając w piłkę nożną. Wszystko się zmieniło, gdy obejrzał „Friday Night Lights”. Raymann był uzależniony od futbolu amerykańskiego i dołączył do Wikingów w Wiedniu w wieku 14 lat. Stamtąd zarejestruj się, aby zostać studentem z wymiany zagranicznej. To wysłało go do Dilton w stanie Michigan.

„Dla mnie (w Austrii) było to tak, jakby futbol w szkole średniej miał być ogromny” – powiedział MLive.com podczas Senior Bowl. „W tamtym czasie było tak:„ To super. To jest cel. Chcę to zagrać. Kocham sport. Ale po przyjściu tutaj i oglądaniu futbolu w college’u pomyślałem: „Przestań, to jest lepsze niż piłka nożna w liceum. Żartujesz sobie? Cóż, teraz chcę to zrobić”.

Pierwsze dwa sezony spędził w Central Michigan, grając na korcie, zanim przeszedł na lewy wślizg. Przeprowadzka wymaga około 40 dodatkowych funtów.

„Było fajnie”, powiedział w Combine. „Grałem na korcie przez pierwsze dwa lata, a potem trener poprosił mnie o przeprowadzkę wiosną 2020 roku. Na początku byłem trochę niezdecydowany, ale po prostu próbowałem puścić drużynę, ponieważ nie mieliśmy każdy na tej pozycji. Dostałem pierwszy trening i ostatecznie to pokochałem. Czułem, że jestem w każdym meczu, a ona naprawdę może wywrzeć wpływ w każdym meczu, a ja ją pokochałem.

READ  LTS toczy się dalej, Phantoms na górze | Sporty

Po spełnieniu swoich obowiązkowych wymagań wojskowych, na początku sezonu juniorów skończy 25 lat. „To było niesamowite” – powiedział. „Po ukończeniu szkoły średniej w maju 2017 roku zacząłem wojsko dwa dni później przez sześć miesięcy. To było okropne doświadczenie. Oczywiście fizycznie nie byłem wcześniej w świetnej formie, zawsze starałem się zachować formę że.

„Cały mentalny aspekt wstawania w środku nocy, pakowania rzeczy, bycia na czas przez cały czas, pracy zespołowej, dyscypliny w codziennym czyszczeniu butów i sprawdzaniu łóżka każdego dnia to coś dla mnie”. Wiele pominąłem z powodu tej dyscypliny – nadal ścielisz łóżko, kiedy chcesz”. Twoja matka tak robi, ale kiedy robisz to z wojskiem, zmienia się sposób myślenia, aby przygotować się na dzień, skończyć swój pierwszy zadania, a następnie czekaj na produktywność”.

Raport NFL Draft Boy Scouts: Raimann ma wielką siłę funkcjonalną i zachowuje równowagę w każdym aktorze, bez względu na to, jakie zadanie wykonuje. Ma bardzo dobrą szybkość i długość stopy, aby chronić kieszeń. Kotwica jest zbyt sztywna, aby utrzymać ją w równowadze i stale zatrzymywać pchnięcia na obręcz. Imponująca prędkość na prostej, ale nic dziwnego, gdy awansujesz na drugi poziom w poszukiwaniu pomocników, którzy zatrzymają ich z drugiego poziomu. Demonstruje podmuch i siłę jako pionowy siłownik.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top