Pączki i gorące napoje czekoladowe dla psiego towarzysza? masz rację

Imprezowiczka Nixie próbuje jednego z garnków z The Barkuterie Box.

Kristel Yardley

Imprezowiczka Nixie próbuje jednego z garnków z The Barkuterie Box.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o zorganizowaniu przyjęcia dla rodzinnego psa i wszystkich jego kumpli z okolicy, z ciastem i lodami w menu, teraz możesz.

Brzmi to jak coś z najdziwniejszych książek dla dzieci, ale ten fikcyjny scenariusz stał się przełomową rzeczywistością dla kobiety z Hamilton, Alyssy Bradley i jej matki Gretchen Baines.

Para prowadzi w swoim domu Flagstaff piekarnię o nazwie Fairybread & Marshmallow, która specjalizuje się w cateringu na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, dobrze zaopatrzonych „pudełkach do wypasu” na przekąski przez cały dzień pracy oraz w cateringu na uroczystości firmowe i inne okazje.

Te produkty konsumpcyjne nie są przygotowywane z myślą o psach. Ale pewnego dnia pomysł przyszedł do Binnów: A gdyby tak było?

Czytaj więcej:
* Browar w Christchurch ma nadzieję, że warzone w domu piwo dla psów zyska aprobatę
* Pięć najlepszych miejsc przyjaznych psom na lato
* Czas rozpieszczać psa? Sieć luksusowych hoteli oferuje pobyty przyjazne psom w Nowej Zelandii i Australii

„Moja mama cały czas ma szalone pomysły” — ujawnia Bradley. „Pewnego dnia wyprowadzała nasze psy na spacery, kiedy wpadła jej na pomysł wypasania psiarni. No czemu nie?”

I to, co na pierwszy rzut oka wydawało się dziwnym projektem pobocznym, teraz nabiera rozpędu, a pokazy i stoiska, takie jak ten na niedzielnym targu społeczności w Fraser High School, wzbudzają wiele pozytywnych opinii — i to nie tylko ze strony psów.

„To jak zupełnie nowy świat, który odkryliśmy. Wiele osób uważa, że ​​smakołyki takie jak ciasta i babeczki są tylko dla ludzi. Ale oczywiście nie muszą być.”

Współwłaścicielka Barkuterie Box, Alyssa Bradley i jej matka Gretchen Binns, tworzą całą linię przyjaznych psom smakołyków.

Kristel Yardley/Personel

Współwłaścicielka Barkuterie Box, Alyssa Bradley i jej matka Gretchen Binns, tworzą całą linię przyjaznych psom smakołyków.

Smakołyki, które wytwarzają pod marką The Barkuterie Box, zawierają tajne składniki, takie jak masło orzechowe i marchewki — znaki rozpoznawcze nawet najbardziej wybrednych koneserów psów lub drobnych kumpli.

Rodzinna para sznaucerów, Reggie i Pippy, to koneserzy bardzo chętni do każdej nowej innowacji.

„Niektóre psy mogą być trochę irytujące. Ale psy naprawdę są jak ludzie. Każdy jest inny.

„Wiele osób, które przychodzą i zobaczą, co sprzedajemy, na początku nie zdaje sobie sprawy, że ten wybór jest dla psów. Mówią: „Chciałbym mieć psa, żebym mógł zrobić dla nich imprezę z pączkami” lub coś w tym rodzaju ”.

Wygląda na to, że przekąski stworzone przez zespół matki i córki w The Barkuterie Box nie powinny być częścią codziennej diety psa – ale są.

Kristel Yardley/Personel

Wygląda na to, że przekąski stworzone przez zespół matki i córki w The Barkuterie Box nie powinny być częścią codziennej diety psa – ale są.

Ale poczekaj – czy czekolada i cukier nie są z natury niezdrowym wyborem dla naszych czworonożnych przyjaciół? Oczywiście, mówi Bradley. Dlatego ich wybór wypieków i napojów dla psów nie zawiera znaczącej ilości cukru ani naturalnej czekolady.

„Na cieście jest śmietana, ale zamarza i nie zawiera cukru. To pasta, która łączy skrobię kukurydzianą z jogurtem naturalnym.

Lody i gorące napoje czekoladowe dla psów pochodzą od firmy Scoop Dog z South Island. Czekolada jest wytwarzana z proszku chleba świętojańskiego i koziego mleka, które nie są szkodliwe dla psów.

Dla większości ludzi karmienie psa całym, świeżym ciastem byłoby przestępstwem.  Jednak te ciasta są robione z myślą o psach.

Kristel Yardley/Personel

Dla większości ludzi karmienie psa całym, świeżym ciastem byłoby przestępstwem. Jednak te ciasta są robione z myślą o psach.

Lody występują w smakach specyficznych dla psów, takich jak bekon czekoladowy, banan i chleb świętojański.

„Wszystko, co pieczemy, jest wykonane z naturalnych składników o jakości ludzkiej — więc jeśli ludzie chcą sami jeść psie przysmaki, to mogą”.

Jednak to, czy psy mają jakikolwiek sprzeciw, by ich ludzie pozbyli się specjalnie przygotowanych smakołyków, może być inną historią.

READ  Posiadanie Mazdy Demio, najczęściej kradzionego samochodu w Nowej Zelandii

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top