Zauważony Ford Bronco Raptor bawiący się w błocie

Ford ciężko pracuje nad Bronco Raptor, najsilniejszy z rodziny Broncos. Jak na standardy modeli Raptor, powinien to być absolutna bestia terenowa, a nowe zdjęcia prototypu bawiącego się w błocie potwierdzają, że na tym skupia swoje wysiłki Ford.

Przesłane na forum Bronco Nation (które jest obecnie dostępne tylko dla mieszkańców USA) i szybko rozpowszechnione w Internecie, zdjęcia przedstawiają zakamuflowany Bronco z szerokimi, wentylowanymi błotnikami i masywnymi 37-calowymi oponami terenowymi z szerszym rozstawem i zawieszeniem. Wydaje się również, że ma inną konfigurację tylnych świateł.

Zmiany konstrukcyjne obejmują inną osłonę chłodnicy, która pokazuje „FORD” z żółtymi światłami do jazdy dziennej.

Obecnie testowany jest Bronco Raptor, którego moc prawdopodobnie osiągnie 335 kW.

Naród Bronco

Obecnie testowany jest Bronco Raptor, którego moc prawdopodobnie osiągnie 335 kW.

Jeśli chodzi o moc, Bronco Nation wierzy, że Bronco Raptor otrzyma wersję 3,5-litrowego benzynowego silnika EcoBoost V6, który wytwarza około 257 kW, co jest niskim szacunkiem, biorąc pod uwagę już dostępny 2,7-litrowy silnik V6 Bronco wytwarza 231 kW.

Czytaj więcej:
* Ford oficjalnie dokucza Bronco Raptor
* Ford pokonuje następną generację Rangera i potwierdza datę premiery
* Czy Ford planuje pracować dla Bronco?
* Czy Ford pracuje nad wtyczkami Bronco Raptor?

Wcześniejsze plotki skłaniały się ku F-150 Raptorowi 335kW/691Nm 3,5-litrowy V6 lub nowy Explorer 272kW/515Nm 3,0-litrowy V6.

Spodziewaj się, że nowe zawieszenie pójdzie w parze z mocą.

Naród Bronco

Spodziewaj się, że nowe zawieszenie pójdzie w parze z mocą.

Niestety dla tych, którzy mają nadzieję na zdobycie konkurenta Jeep Rubicon 392 V8Nie wydaje się jednak, aby miało to nastąpić w najbliższym czasie, chociaż ciężarówka wyścigowa Bronco DR zadebiutowała na Sema w zeszłym tygodniu z 5,0-litrowym silnikiem V8 Forda.

Jeśli to nowe zawieszenie jest podobne do tego, co znajduje się w F-150 Raptor, możemy spodziewać się nowego „trybu skoku”, który wykorzystuje wewnętrzny czujnik wysokości jazdy do regulacji zmiennego tłumienia w zależności od warunków drogowych.

READ  Karty bankowe BNZ i bankowość internetowa powracają do trybu online po poważnej awarii

System powinien oferować sztywniejszą jazdę z większą elastycznością podczas jazdy po skałach lub wykonywania skoków.

dostarczony

Poznaj koncepcyjny Jeep Wrangler Rubicon 392. Czym jest znowu bronco?

Bronco z najwyższej półki powinno pojawić się w połowie 2022 r. Cena nie została jeszcze potwierdzona i jest małe prawdopodobieństwo, że pojawi się w Nowej Zelandii w jakimkolwiek oficjalnym charakterze, biorąc pod uwagę, że przegapiliśmy regularne Bronco.

Jednak Bronco jest oparty na tej samej platformie co Ranger ute, więc czymkolwiek jest Bronco Raptor, następny Ranger Raptor może możliwie pakiet również…

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *