Partner SCHOTTEL i Bota Technik w Polsce

Partner SCHOTTEL i Bota Technik w Polsce

Niemiecka specjalistka ds. napędów SCHOTTEL i polska firma Bota Technik podpisały umowę o współpracy w zakresie obsługi posprzedażowej i nowej sprzedaży od 1 stycznia 2025 roku. W tym dniu Bota przejmie długoletnią nową działalność sprzedażową SCHOTTEL w Polsce. agent na poziomie PHU Afra, obie strony oczekują, że obsługa posprzedażna produktów SCHOTTEL firmy Bota rozpocznie się wcześniej.

Bota Technik zapewnia serwis techniczny i wsparcie dla morskich układów napędowych, od silników po skrzynie biegów, wały i śmigła. Obiekty firmy zlokalizowane są w klastrze morskim Zatoki Gdańskiej nad Morzem Bałtyckim.

„Umowa serwisowa z Bota umożliwia teraz naszym polskim klientom oferowanie krótszych tras transportu w przypadku modyfikacji i prac warsztatowych. Bota będzie miała do dyspozycji przeszkolony personel SCHOTTEL i bezpośrednie wsparcie OEM” – wyjaśnia Michael Zabel, kierownik serwisu terenowego i napraw w SCHOTTEL .

„To partnerstwo jest dla nas ważnym kamieniem milowym i otwiera nowe możliwości dla naszych klientów” – mówi Andrzej Kaźmierczak, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Bota. „Jako autoryzowany usługodawca SCHOTTEL zależy nam na poprawie jakości naszych usług i zapewnieniu najwyższego poziomu zadowolenia klientów.”

READ  Nasiliło się 5 milionów ataków na ukraińskich uchodźców wojennych

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *