Patirija strzelił zwycięską próbę dla męskiej drużyny siódemek Fidżi w wygranym 15:12 meczu z Wielką Brytanią

LA 7s: Patirija zdobywa zwycięską bramkę dla Fiji 7s w zwycięstwie 15-12 nad GB

Napastnik drużyny Fiji Airways Men's National 7s, Jose Patiririja, strzelił zwycięską próbę po tym, jak zabrzmiał ostatni róg, który pomógł jego drużynie zapewnić sobie zwycięstwo 15-12 nad Wielką Brytanią w pierwszym meczu bilardowym rozgrywanym dziś po południu w Los Angeles 7s.

Wielka Brytania dobrze rozpoczęła mecz i w drugiej minucie meczu strzeliła po przekonującym strzale po strzale Austina Emensa i objęła prowadzenie 7:0, po czym Rupati Rire z Fidżi odpowiedział niezachwianą próbą od początku do końca, prowadząc 5:7.

Bonipat Luganimasi strzelił drugą bez porażki Fidżi w piątej minucie i dał Fidżi prowadzenie 10-7.

Do przerwy Fidżi utrzymywało niewielkie prowadzenie.

W drugiej połowie rywalizacja była zacięta i Fidżi zostało zredukowanych do sześciu zawodników po tym, jak kapitan Napoleone Bulaca otrzymał żółtą kartkę za celowe uderzenie piłki.

Fidżi dobrze broniło swojej linii, mimo że był graczem przegrywającym, ale GB znalazło szansę w 13. minucie, gdy strzelili drugą bramkę po Morganie Williamsie i odzyskali prowadzenie.

Fidżi zaatakowało z własnej połowy po ostatnim gwizdku i otrzymało kilka rzutów karnych, po czym Batirija dośrodkował w róg i zdobył zwycięskiego gola.

Jutro o 5:30 Fidżi zmierzy się z Kanadą, a następnie zmierzy się z Francją jutro o 10:22 w ostatnim meczu grupowym. Ćwierćfinały Pucharu Mężczyzn rozpoczną się jutro o 15:26, półfinały w poniedziałek o 10:08, a finał w poniedziałek o 14:32. Tymczasem Fijiana 7 przegrała swój pierwszy mecz grupowy z Brazylią 12:5 i jutro o 8:26 zmierzy się z Republiką Południowej Afryki, a następnie w ostatnim meczu grupowym zmierzy się z Nową Zelandią jutro o 13:24. Ćwierćfinały Pucharu Kobiet rozpoczną się w poniedziałek o 6:14, półfinały w poniedziałek o 9:24, a finał w poniedziałek o 13:43.

Rozpoczęcie 0'

0' Fidżi rozpoczyna pierwszą połowę. Rys. 0-0 GB

2 „Spróbuj!!! Brytyjczyk Austin Emens zdobywa bramkę po raz pierwszy. Konwersja zakończona pomyślnie. Rys. 0-7 GB.

READ  Robotnik rolny bez pisemnej umowy o pracę otrzymał 27 500 dolarów odszkodowania

3' Spróbuj!!! Rupati Riri z Fidżi zdobywa bramkę po raz pierwszy od rozpoczęcia meczu. Konwersja nie powiodła się. Ryc. 5-7 GB.

5' GB wygrywa karę. Postanowili grać piłką. Ryc. 5-7 GB.

5' Fiji wygrywa rzut karny, a Bonipat Loganimasi wbiega w drugiej próbie. Konwersja nie powiodła się. Ryc. 10-7 GB.

6' Mocne kopnięcie Fidżi od początku meczu. Scrum do GB. Ryc. 10-7 GB.

Koniec pierwszej połowy: Fidżi 10-7 Wielka Brytania.

7'GB rozpoczyna drugą połowę. Ryc. 10-7 GB.

8' GB wygrywa karę. Postanowili to włączyć. Ryc. 10-7 GB.

9'Fiji otrzymuje kolejny rzut karny za spalonego. Obie drużyny dokonują zmian. Ryc. 10-7 GB.

10' Fiji zdobywa bramkę. GB dostał scrum na 5-metrowej linii Fidżi. Ryc. 10-7 GB.

'11' Zawodnik Fidżi Napoleone Bulaka otrzymuje żółtą kartkę za celowe trafienie. Ryc. 10-7 GB.

12' Fiji dobrze broniło swojej linii, chociaż jeden zawodnik był przygnębiony. Teraz dostają scrum na swoim terytorium. Ryc. 10-7 GB.

12' Sędzia zatrzymuje czas z powodu kontuzji zawodnika drużyny GB. Ryc. 10-7 GB.

13' GB zdobywa drugą bramkę w meczu i wychodzi na prowadzenie. Konwersja nie powiodła się. Ryc. 10-12 GB.

15' spróbuj!!! Zawodnik z Fidżi Jose Patiririga zdobywa zwycięską próbę w pełnym wymiarze czasu pracy. Konwersja nie powiodła się. Fidżi 15-12 GB.

Pełny etat: Fidżi 12–15 GB.