Patrick Dempsey został oskarżony o terroryzowanie postaci z Grey’s Anatomy

Ellen Pompeo miała również problemy z Patrickiem Dempseyem na planie „Grey’s Anatomy”

Być może słynny aktor Patrick Dempsey był nieprzyjazny za kulisami swojego słynnego programu telewizyjnego, instynkt anatomia.

ten zafascynowany Aktor został oskarżony o wywołanie terroru na planie popularnego dramatu medycznego ABC, co ujawniono w nowej książce: Jak uratować życie: wewnętrzna historia anatomii Graya, przez wędrowną redaktorkę EW Lynette Rice.

Hollywoodzki reporter Opublikował fragment książki, w której cytował byłego producenta wykonawczego serialu Jamesa DeBarriota, szczegółowo opisując, jak Dempsey „terroryzował grupę” w kolejnych sezonach.

„Niektórzy członkowie obsady mieli wszelkiego rodzaju zespół stresu pourazowego” – powiedział Barriott. „Miał taką sytuację na planie, że wiedział, że może zatrzymać produkcję i przestraszyć ludzi”.

Shonda Rhimes, która była twórcą serialu i była prezenterką, „chroniła” postać Dempseya dla doktora Dereka Shepherda, ale kiedy kamery się nie kręciły, oboje „byli sobie w gardle”, jak twierdzi Barriott.

Co więcej, książka ujawniła, że ​​gwiazda serialu Ellen Pompeo również miała problemy z aktorem, jak ujawniła autorowi była współproducentka i pisarka Janine Renshaw. Według Renshawa, Pompeo był „sfrustrowany” Dempseyem pod koniec swojego czasu z Grey’s Anatomy.

„Złościłaby się, ponieważ nie ćwiczył zbyt wiele. Była za stara, żeby wszystko było sprawiedliwe. – kiedy miała dwa razy więcej scen w jednym odcinku niż on – powiedział Renshaw.

READ  Daniella Elser: ujawniono ogromną pogardę księcia Harry'ego dla królowej

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top