Pink odwołuje inne koncerty z powodu „infekcji dróg oddechowych”

Pink odwołuje inne koncerty z powodu „infekcji dróg oddechowych”

„Problemy zdrowotne w rodzinie”, które spowodowały odwołanie występów w ramach trasy Trustfall, to „infekcja dróg oddechowych”.

44-letnia gwiazda popu po zakończeniu występów podczas letniego karnawału tego lata udała się w podróż po Ameryce Północnej, ale na początku tygodnia zmuszona była wycofać się z dwóch koncertów w Tacoma w stanie Waszyngton, które odbyły się 17 i 18 października. (lokalnie). czas), ze względu na problem zdrowotny, który nie został jeszcze wykryty.

„Występy Tacomy zostały przełożone. Z przykrością muszę poinformować posiadaczy biletów, że występy 17 i 18 października… zostaną przełożone” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na jej stronie na Instagramie.

„Live Nation pracuje nad przełożeniem przyszłych dat. Problemy zdrowotne rodziny wymagają naszej natychmiastowej uwagi. Przepraszam wszystkich za wszelkie niedogodności z tym związane. Przesyłam wszystkim tylko miłość i zdrowie”.

Teraz musiała przełożyć dwa kolejne występy w Vancouver w Kanadzie, po tym jak lekarz odradził jej występy.

„Z głębokim żalem ogłaszam, że mam infekcję dróg oddechowych i mój lekarz poinformował mnie, że nie będę mogła wystąpić na koncertach w Vancouver w piątek i sobotę (czasu lokalnego)” – napisała w oświadczeniu w mediach społecznościowych.

„Live Nation pracuje nad nowymi datami, aby przełożyć koncerty.

„Nie mogę się doczekać występu w Vancouver i zorganizowania niesamowitego show dla wszystkich.

„Tymczasem życzę wszystkim zdrowia i przesyłam dużo miłości”.

Dodała: „Składam wszystkim szczere przeprosiny za wszelkie niedogodności spowodowane tą sprawą”.

„Nie przesyłam wszystkim niczego poza miłością i zdrowiem”.

Piosenkarka Never Gonna Not Dance Again musiała odwołać występ w Arlington w Teksasie we wrześniu ubiegłego roku z powodu infekcji zatok.

Powiedziała wtedy fanom: „Z przykrością muszę poinformować, że miałam poważną infekcję zatok i mój lekarz odradził mi dzisiejszy występ. Jestem bardzo rozczarowana. Jak wiecie, robię wszystko, co w mojej mocy Mogę za to.” Nigdy nie przegap żadnego występu.”

READ  Meghan Trainor i jej mąż dzielą toalety obok siebie

Odwołany koncert odbędzie się 26 listopada w Globe Life Field.

Pink ma obecnie zaplanowane trzy występy w Nowej Zelandii na marzec, dwa w Auckland i jeden w Dunedin.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *