Plan Mayville Lakeside Park zostanie ujawniony 25 kwietnia | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie zamieszczone na zdjęciu to Lakeside Park w Mayville Village. Projekt planu generalnego dla Lakeside Park i West Lake Road Trail zostanie ujawniony o 17:30 w poniedziałek, 25 kwietnia w Carlson Community Center.

MAYVILLE — Partnerstwo na rzecz wzrostu gospodarczego hrabstwa Chautauqua oraz korporacja rozwoju gospodarczego dystryktu Chautauqua i Mayville Village zapraszają wszystkich lokalnych mieszkańców i właścicieli firm do zapoznania się z projektem planu generalnego Lakeside Park i West Lake Road Corridor oraz do przekazania opinii na temat Wysiłek rewitalizacji strategicznej Mayville Waterfront.

Plan zostanie zaprezentowany o 17:30 w poniedziałek 25 kwietnia w Carlson Community Centre w Lakeside Park. Zostanie przedstawiona prezentacja na temat ankiet społeczności i wkładów do projektu, które złożyły się na wstępny plan, a następnie zostaną przekazane informacje zwrotne przez społeczność w ramach konfiguracji domu otwartego.

Zapewnione będą lekkie przekąski i napoje.

Więcej informacji można znaleźć na stronie bartonloguidice.mysocialpinpoint.com/mayville-waterfront.

„To była przyjemność pracować z Barton i Loguidice oraz hrabstwem Chautauqua i współpracować na rzecz wzrostu gospodarczego przy tym ważnym projekcie dla mieszkańców i gości Mayville” Burmistrz Mayville Ken Shearer powiedział. „Wszyscy wykonali świetną robotę, angażując ludzi w projekt. Wioska Mayville jest bardzo podekscytowana, że ​​jej mieszkańcy mają wkład w kolejne kroki związane z planem rozwoju nabrzeża. Wszyscy wiemy, że mamy diament na nierównym terenie w Lakeside Park i nadszedł czas, aby wypolerować ten diament.”

Mayville Lakeside Park to zasób społeczności o wartości kulturalnej, rekreacyjnej i widokowej. Historyczna zajezdnia kolejowa, wodowanie łodzi, plaża, pływająca platforma i inne udogodnienia sprawiły, że Lakeside Park stał się lokalnym i regionalnym atutem. Jednak z biegiem czasu wyposażenie parku uległo pogorszeniu, a niektóre nieruchomości otaczające park są niewykorzystane. Istnieje rosnąca potrzeba oceny Lakeside Park i West Lake Road Trail oraz określenia niezbędnych i odpowiednich ulepszeń. Celem tego wysiłku jest zrozumienie aktualnych warunków w Lakeside Park i wokół niego, zebranie opinii publicznej w celu zidentyfikowania kluczowych problemów i możliwości oraz opracowanie głównego planu poprawy obiektów i możliwości finansowania.

READ  Goa współpracuje z Akademią Ashrekar w celu doskonalenia talentów krykieta | Wiadomości z Goa

Plan ma na celu zidentyfikowanie ulepszeń, które można osiągnąć w okresie od 5 do 10 lat, oraz wsparcie wsi i powiatu w pozyskiwaniu dotacji na wdrożenie takich ulepszeń.

„Bardzo się cieszę, że Partnerstwo na rzecz Wzrostu Gospodarczego i Dystryktu ściśle współpracuje z wioską Mayville w celu opracowania koncepcyjnego planu operacjonalizacji nabrzeża” powiedział Mark Geese, wiceprezes wykonawczy okręgu ds. wzrostu gospodarczego i dyrektor wykonawczy okręgu IDA. „Podczas gdy nabrzeże Mayville jest obecnie piękne i tętniące życiem, z pewnością istnieje niewykorzystany potencjał, aby zrobić więcej, aby poprawić jakość życia obecnych mieszkańców, a także przyciągnąć więcej turystów do odwiedzenia tego obszaru i poprawić rentowność regionu. Barton & Luguidice wykonał niesamowitą pracę w mobilizowaniu wkładu społeczności, który przekłada się bezpośrednio na projekty i elementy projektu parku”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejAngela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top