Platica otwiera polską siedzibę w Browarach Warszawskich

Deweloper gier na urządzenia mobilne wynajął 4 200 mkw. w części biurowej Maldows (Pura Presi Verselny) w ramach dużego projektu przebudowy Browse Warsawski firmy Echo Investment.

Izraelska firma była jednym z dostawców gier, w które można było grać za darmo na portalach społecznościowych, a później na urządzeniach mobilnych, otwierając swoje warszawskie biuro w Proverzovsky urzędy mołdawskie Na początku 2022 roku. Platica ma obecnie 36 milionów aktywnych użytkowników i ma obecnie 19 biur na całym świecie, w tym w Tel Awiwie, Londynie, Berlinie, Wiedniu, Helsinkach, Montrealu, Chicago, Los Angeles, Las Vegas, Santa Monica, Sydney i Buenos Aires. , Tokio, Kijów, Bukareszt, Mińsk, Dniepr i Winnica.

To ważny moment dla Platiki w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na powitanie naszych pracowników Platica w tym nowym centrum historycznej Warszawy, otoczonym doskonałymi restauracjami i udogodnieniami, miejską zielenią i wysokiej jakości architekturą.
Oran Pikarsky, dyrektor operacyjny Platica

Browary Warszawskie Zajmuje powierzchnię 4,5 ha w XIX wieku. Krzibowskiej, ul. Wronia, ul. Chotna i in. Grozmalnej na warszawskiej Woli-Centrum. Powierzchnia uporządkowana projektu, na którą składają się biura, mieszkania, usługi, rozrywka i handel, wynosi około 100 000 mkw.

READ  Nordex SE: Grupa Nordex zdobywa zamówienie na 48 MW w Polsce

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *