Po prostu najlepsze: książę William pamięta, jak śpiewał w samochodzie z Dianą

styl życia

Książę William ujawnił, że Diana wysadziła w samochodzie piosenkę Tiny Turner. Zdjęcia/Getty Images

Książę William ujawnił, że księżna Diana była „najlepsza”.

Według New York Post, książę Cambridge otworzył się na temat nowego wywiadu na temat miłości swojej matki do Tiny Turner.

Ujawnił, że Diana i jej dwaj synowie, książę William i książę Harry, często śpiewali jej najlepsze piosenki podczas jazdy samochodem do szkoły, gdy byli dziećmi.

„Jedną z piosenek, którą dobrze pamiętam i która pozostała ze mną przez cały czas i nadal lubię ją potajemnie do dziś, jest The Best Tiny Turner” – podzielił się, powstrzymując łzy, spacerując po terenie Sandringham.

„Siedząc na tylnym siedzeniu i śpiewając, czułem się jak prawdziwy rodzinny moment” – powiedział.

39-letni William miał zaledwie 15 lat, kiedy jego matka, księżna Walii, zmarła w 1997 roku. Następnie ujawnił: „Moja mama, prowadziła samochód, śpiewając na cały głos.

„Zdobędziemy nawet policjanta [security] W samochodzie: Czasami też śpiewał. Będziemy śpiewać i słuchać muzyki aż do bram szkoły, gdzie cię wysadzą.

Książę Cambridge powiedział, że jego synowie i synowie Kate Middleton, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis „odziedziczyli już miłość mojej rodziny do muzyki.

Dodał: „Większość poranków to wielka kłótnia między Charlotte i Georgem o to, która piosenka jest grana rano”.

Wywiad został nagrany w serii Time to Walk w Apple Music, „doświadczeniu dźwiękowym”, które zachęca słuchaczy do wyjścia na zewnątrz i spacerów, aby wesprzeć ich zdrowie psychiczne i fizyczne.

READ  Pogoń: Stalker oddaje hołd zawodnikowi Pete'owi Greenowi, który zginął w pożarze domu

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top